Коментари - Две от кандидатките за зам.-омбудсман отказват за служебен премиер, Филипова няма да бяга от отговорност | dnes.dir.bg
назад

Две от кандидатките за зам.-омбудсман отказват за служебен премиер, Филипова няма да бяга от отговорност

"Всички сме наясно, че трябва да се изпълняват задълженията", каза шефката на КЗП по време на изслушването на трите номинирани

Обратно в новината
| Редактор : Ива Капкова

Коментари - Две от кандидатките за зам.-омбудсман отказват за служебен премиер, Филипова няма да бяга от отговорност | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Трябва да им се забрани да отказват. Да си правят сметката на каква позиция отиват да работят. Щом са в списъка на домовата книга, ще си наляган парцалите.

няма нито един мъж сред номинациите?

тая селска свирка за каква се мисли - за маргарет тачър? Боже прибери си вересиите

Е, няма такава държава. Тази женица, ако се гледат постовете, които е заемала досега, разбира от всичко. Навсякъде е Председател, или заместник-председател. Никой не разбра, обаче, защо не стана обвиняема по делото за неначислените и невнесени данъци от Божков, за част от периода тя е била председател на Комисията по хазарта. Никой нито се пита, нито се е притеснил, вкл. и тя самата. За няколко години от потенциален обвиняем да станеш премиер ще е пример за всяка утопия и антиутопия за власт и демокрация.

Каква разлика от избора на И.Ф.-то, който беше сам. Тук са много кандидатките, макар, че е ясна победителката Филипова.Отдавна е назначена.

Е, тя, женицата, май няма навика да отказва предложения и какви ли не прие - комисия по хазарта, комисия за финансов надзор. Само на Черепа била отказала, ако се вярва на думите й, ама аз нещо не съм убеден в това... Иначе защо ще си пълни джуките с ботокс?

Господи, прибери си вересиите

Логично, като в бардака...