ДСБ: Борисов подкрепи антибългарската хунта в Македония
Срещата на премиера Бойко Борисов с трима балкански лидери буди тревога и недоумение и негласно дава подкрепа на антибългарската хунта в Македония.
Обратно в новинатаКоментари - ДСБ: Борисов подкрепи антибългарската хунта в Македония | Днес.dir.bg
Коментари
Изявлението на ДСБ за пореден път обслужва интересите на Москва. Потресаващо е да не се подкрепя балканско сътрудничество и да се говори за Албания и Македония. На срещата не беше поканен и турския президент и с това се показва, че е насочена към приемането на Сърбия в ЕС. За ДСБ, обаче раздорът е по- важен от дипломатичното отношение.
Какви са тези бълнувания "обединение с Мк" Първо, няма ли да поискаме официално от Република Македония колко са жертвите 1945-53 г само заради Бг произхода. Ранкович говори пред Скупщината 1952 г.за 550 000 убити и 3 500 000 репресирани в цяла Югославия. В Мк от тези години цари неистов страх да кажеш, че си БГ. Е, и нямаме официално и 0.01 % малцинство от преброяването 2002 г. Това не ли е форма на геноцид ?. Случайно попаднах на мк сайт, преди няколко месеца за инструкция намерена в Словения за масови убийства и прочиствания и то в продължения на години. В Словения се считат репресираните около 200 000. В БГ има много пищман историци но не зная някой дали е писал на тази тема. Не съм ходил в Мк и нямам впечатления. Но, сайтовете им, леле -мале...
Външната политика е тънка, фина работа за ерудирани хора. Не е за дебели, груби неграмотни тъпаци.
Б. БОрисов няма защо да се среща с АЛбанците.... Албанците са Арабски Башибозуци. Просто, Италия и Великобритания, след Балканската Война - 1912 г, когато решиха и те да вземат част от Османската Империя, забравиха да ги ИЗГОНЯТ обратно към Турция... Най- добре ще е България да се ОБЕДИНИ отново с Македония. Сърбия да нападне и да си върне Косово и да изгони арабите, албанците от там. Сърбия и Гърция да нападнат и да разделят Албания и да изгонят арабите от там. Сърбия и Хърватия да нападнат и да разделят Босна, като изгонят арабите от там.
На Балканите шефовете винаги са били само - Българското царство,Румънското кралство,Визнатийската империя и Сръбското кралство-сумата ти разменени принцеси,сватби и войни го доказват ! Къде си мерят пишките сред биг босовете -гейовете на аце великиот и киро глигоров от 1991г??
Вардарска има много път още да извърви докато застане рамо до рамо със стопаните на Балканите- старите държави от времето на Кантакузин,Шишман,Урош и Михай,с един договор не е достатъчно! За десеебаните отрепки- айтсайдери в политиката на дълбоката също се отнася ,докато застанат до държавника ,политика и дипломата Бойко Борисов!
Някои разбраха,че Борисов е национален предател и работи упорито против България? С него, страната ни е обречена.
В случая ДСБ са прави. 1.Същият ден Сърбия прие 2 самолета Миг-29 гратис от Русия. Общо. 6 бр. В момента ВВВ учение с Русия. Щойгу на посещение у Београда на 20.10. 2. Днес Албания отказа българсло малцинство -цигинско, черногорско (станаха нация), бошняци - ДА Българи -не. 3. Вучич отложи посещението в Хърватска поради силно напрежение в отнощенията. 4.Сърбия финансира антибългарски настроения в МК - СМИ, Сръбска партия, Българомразеца Груевски - сръбска агентура. И на всичко това сърбомана Тиква дава трибуна на Вучич, лощи сигнали срещу Заев, в ущърб на НАТО и ЕС, поддръжник на оста Гърция/Сърбия срещу БГ, новият Стамболийски и то за какво - да го дават по ТВ. Абе аланкоолу виж как сърбоманските сайтове ни плюят - татари, гнъсни булгари и т.н. Деменци ли, що ли ?
Жалко за България, управлявана от толкова прост човек. Тиквата се оказа изключително тъпо същество, но не по-малко прости се оказаха и избирателите му. с Какъв акъл гласуват въобще за това безмозъчно нещо, провалило се с гръм и трясък навсякъде, където си е навряло черната муцуна. Защо Тиквоча е решил, че има повече мозък от едно пиле/ да ме извиняват пилетата, те наистина имат повече мозък от една Тиква/ и се предлага навсякъде като единствено възможна кандидатура? Скоро, в обозримо бъдеще ще очакваме и наглото му самопредлагане за президенсткия стол.
"бат ви" Бойко гледа с всички да е в добри лични отношения за да му върви далаверата. Разбирасе за сметка на националните интереси! Незабелязвате ли как т.н. "патриоти" са се снишили и никакви ги няма да ги защитават?!
Корумпираните душици от тази смешна партия, отроче на комунистическото ДС отново се изказаха неподготвени !!! Хунтата която създава т.нар. македонизъм е само една и това е червената комунистическа хунта, чиито наследници сега са наглярите от БСП ! Исторически факт, за който има и живи свидетели и много други доказателства !!! И така, тази позиция на ДСБ само доказва за пореден път, че техни създател, убиеца на съвременна България - Иван Костов е проект на комунистическите служби !
Боко Тиквата толкоз може. Какво искате от пожарникар и бивша мутра? Да разбира от политика? Уффф. Разбира Колкото Вис-2 и Мултигруп от бизнес
Какви претенции да имат бре. България граничи сама със себе си. Единствените, които могат да имат териториални претенции сме ние.
ДСБ надрънка една камара глупости. Само не знам, с каква цел ги приказва.
Глупостите на ДСБ! Аматьори дето си играете на политика, да ви светна, че политика се прави с преговори и война! Преговорите са за предпочитане!
Борисов не подкряпя нищо и никого, освен собствената си потенциална президентска кандидатура, която се предполага да го спаси от неизбежна политическа смърт. Бившия "пожарникар", "каратист", "СИК-аджия", "ухомасажор", "главсек", "кмет", "премиер" просто се изживява като почти "президент". Нада се на Цирк Борсиов 4, завалията.
КОИ СА ТИЯ. А-а-а, сетих се тези са на Костов остатъците. Костов, който ми съсипа пенсията - ама пука му на него той нали е милионер и сега се е скрил в Драгалевци зад дебели дувари и си гледа теменужките. А аз благодаря на Борисов че малко от малко ми я увеличи - то от нищо не става нещо, но все пак - къде по света увеличават с почти 40 процента. Четох в Интернет, че Нинова му била първа помагачка в управлението. Ама как така е лидер на комунистите?
Ами вие какво очаквате от едни самодейци, които са учили за физкултурници и пожарникари, а най-умните са от РабФак-а? И като цяло са петата цедка на БКП. А Тиквата само как обяснява, че щял да се пазари за самолетите! Сякаш е на пазара в Илиянци или на Димитровградския пазар.
Тези от ДСБ са много по тъпи отколкото предполагах. Наивници, които слава на Бог изчезнаха от политиката. Може би Надето Михайлова с повечето акъл гарантира престоя и мъченията на Българските медици в Либия?! Явно за такава политика става въпрос при ДСБ.
не виждам нищо лошо едно сближаване със Сърбия и Гърция,за румъния ще си помисля,власята не може да им се вярва. Тук десните са условно прави със забележката,че всичко правено от сегашните парламентарни групи вкл.герб и бсп са опоненти в едни евентуални предсрочни избори,за редовни те не могат да чакат.Явно наблягат на нато пред ЕС, т.е. на сащ,но Сърбия няма намерение да влиза в капана нато, а т.н. македония е крайно време да се раздели между България,гърците вече си имат 1/3 от нея, и малко на албанците докато не са я взели половината.Този прословут договор с македония е надут балон,по-скоро споразумение-меморандум.
ха ха ха ... ние изгонихме нашият народ и останахме 6 милиона ... бог да опази македонците да не се съединяват с нас !!!
Каква е разликата от бесарабски българин и македонец ? Първият на чист руски език ти обяснява, че е българин, а втория на чист български език ти обяснява, че не е българин.
бесарабските българи са истински българи, македонците са денационализирани българи, българи загубили поради ред причини народното си съзнание и памет, дори промениха езика си за да укрепят отчуждаването.
Мдаааа - Рада Дълбоката за пореден път си мери халката с Бойко, без да прави сметка, въобще не е интересна.
Действително така нареченият форум всъщност се оказа сцена за прокарване на външна национална политика на всички поканени, но не и наша. Прави са - поредната Пи Ар акция на на нашия малоумнику вместо да се подготвят предварително, включително и да синхронизират общи и за четирите страни позиции. Е - това беше друга разновидност на рязане на лентички...ама то толкова си и може нахилената ряпа...
Изисквате от Борисов и екипът му нещо на което не е способен! Надявам се повече хора да оченяват подобни публикации, защото политиката не свършва в "гейта"!
Ще отговоря на ДСБ-защото по този начин показват кои са най-силните в Югоизточните Балкани--затова не са поканили Албания и Македония.А може би това е отговора на ножа който ни забиха македонци и албанци-България бе в правото си да покаже незачитане и пренебрежение към тях.Те това и заслужават!
че Србия ще влиза в ЕС и ръчка пуделите и да реват по медиите.
Анализът е много добър! Всичко щеше да е много по-пълно и завършено, ако присъстваха Албания и Република Македония. Казаното за коридор 8 и бъдещите избори в Реп. Македноия е много точно!
предатела Заев да лежи в карцера .Народоизменника с нелегитимно правителство единствено може да бъде пасивен.Долен келепираджия.
българи в Македония няма и никога не е имало. Българи (вулгари) има само в североизточната част на сегашната територия, единици са се разселили по- запад, но само единици. Преди 1300 години една тумба от 10-12 000 конекрадци и скитници бягат от държавата си до Днепър и минават Дунав с конете и добитъка си. И идват в територия, населена от 4 славянски племена с численост 120 000. Тези племена са живяли в северозападната, югозападната и южната част на сегашната територия, включително в сегашна Сърбия и Македония. Тва е положението, айде - протестирайте.
а кога е имало в миналото под каквато и форма Македония?
Македония е област в Гърциям днешните македонци са сръбско-български мелези! Помни, глупецо!
По принцип пишеш хубави неща, но в случая се изложи. В България има стотици хиляди потомци, на българи прогонени от Македония.
През южните граници на "македония е станало разширяването на албанците бееее! Цялото това уродче е влизало в състава на БПЦ бееее! Иди и виж разрушените Ни Църкви бе, докато още стоят!
вече се прецакаха. на последните избори им го туриха. Няма значение тиквенски, македонски, сръбски. Важното е че са вън и нищо не зависи от тази пасмина политически трупове, които ГРОБ погреба още веднъж и завинаги.