Заместниците на Делян Пеевски регистрираха ДПС за изборите в ЦИК с 12 222 подписа
Публикуваха техни снимки с лидера Делян Пеевски и папките с документи, но самият той не се яви в избирателната комисия за внасянето им
Обратно в новинатаКоментари - Заместниците на Делян Пеевски регистрираха ДПС за изборите в ЦИК с 12 222 подписа | Днес.dir.bg
Коментари
Всички, който малко поне се чувстват Българи да излизат да гласуват и тези изверги повече да не подушат парламент а посюе дя душат само затворбически нарове и дай Боже дбевна светлина да не видят!!!
В конгресите на БКП едно време имаше повече чест и достойнство... Тия хилнали се зад "вожда" .... изглеждат меко казано пошли и жалки .... А за ""вожда"" - нямам думи!
Всички ненавиждат долната свиня,а той и другото прасе ни управляват от 20г.,на истина НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!
Ей, много ИБРИКЧИИ в БГ-то бе, още от турско манталитета си стои същият, никаква промяна! А гъзолизеца Данчо Ментата в листите ли е?
Лафка,Минимарт а сега и Магазин за хората.Все едно другите магазини не са направени за хората.
Тази да обясни как ще е успешна когато аз в моя магазин ще продавам стоки на друг на по ниски цени от моите. Тия нормалнш ли са, нали ще фалирам? Все едно в Била да направят щандове на Коуфланд с по ниски цени? Това само прасе-бизнесмен може да го измисли.
Няма съмнение, че е успешна и работеща за единиците (т.н. "хората"), които изсмукват държавни средства през инициативата. Нали всичко за тях се прави.