Милиони деца жертва на тормоз и експлоатация
През последните години беше постигнат успех при намаляване случаите на нарушения на някои права на децата, изтъква Детският фонд на ООН УНИЦЕФ в разпространен днес в Токио доклад.
Обратно в новинатаКоментари - Милиони деца жертва на тормоз и експлоатация | Днес.dir.bg
Коментари
Детският труд е следствие и източник на бедността.Както и източник на доста богатства.
ВИНОВЕН ЗА ТОВА Е СВЕТОВНИЯТ КАПИТАЛИЗЪМ , РЪКОВОДЕН ОТ ГРУПА САМОЗАБРАВИВИ СЕ ЕВРЕЙСКИ ФАМИЛИИ , НАЧЕЛО С РОТШИЛДОВИ И РОКФЕЛЕРОВИ , КОИТО ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ТОРМОЗЯТ СВЕТА СЪС СВОИТЕ АНТИЧОВЕШКИ И АНТИХУМАННИ ИДЕИ . ЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ ЗА ИСТИНАТА ЗА СВЕТОВНАТА БАНКА , ЕНРОН , ИСТИНАТА ЗА ОГРАБВАНЕТО НА СВЕТА ОТ ТЕЗИ ФАМИЛИИ , ЗА ТОТАЛНАТА ЕКСПЛОАТАЦИЯ , ПРОВЕЖДАНА ОТ ТЯХ НАД ЧОВЕЧЕСТВОТО , ЗЯ ПРОВЕЖДАНАТА ОТ ТЯХ ГИГАНТСКА МАНИПУЛАЦИЯ , СЪС ЦЕЛ ПЪЛНОТО ПОДЧИНЕНИЕ НА МАСИТЕ И НЕЧОВЕШКОТО ОТНОШЕНИЕ И КЪМ ПОДРАСТВАЩИ , И ОБЩО КЪМ ЦЯЛОТО НАСЕЛЕНИЕ НА ЗЕМЯТА . ТАМ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ И ЩЕ ВИДИТЕ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ ,И НАДЯВАМ СЕ ДА ПРОГЛЕДНЕТЕ .
Деца жертва на тормоз и експлоатация - това не е възможно при този красив, гениален, умен и незаменим капитализъм! Нещо се забъркват със Средновековието.
Истината е ,че повечето страни сами са си виновни за положението.И никакъв капитализъм ,империализъм или колониализъм не им е виновен.Повечето цветущи в миналото колонии в Африка и Азия ,сега са в ужасяващо състояние.Това не Ви ли говори нещо? Споменаваната тук Сомалия през 60-те е била туристическа дестинация .А сега?През Афганистан са пътували хипита с костенурки.Сега дали ще припарят там?
Колкото за нашите цигани е виновен капитализма, толкова и за африканските и азиатските. Истината е, че са диви и непросветени. Е, и в Китай се използва масово детския труд, но там е друга история... нали Павка!
Абе, тъпанар, робско влечуго, ти знаеш ли изобщо какво е това колония! Като искаш да си роб, бъди! Но милиардите не искаме!Нещастен тъпак!
Ти пък кога успя да попиташ милиардите какво искат? Те си живеят повече от добре и не са опрели до теб и подобните ти да им защитаваш интересите. От комунистическо време ми е писнало други да говорят от мое име какво искам.
Я ,ти пък да не би да знаеш какво е това колония? Имам две теории по въпроса:Първата е ,че си издънка на негър-роб ,когото много са били поради изявен мързел.Втората е ,че си бил в някаква колония - най вероятно за наркозависими.Между другото споменах само думичката колониализъм ,което потвърждава теорията ми ,щото има разлика. Освен това май ти се привиждат влечуги ,вероятно и паяци и други гадини. Което предполагам обяснява нервността ти.Ето ти и един съвет:Или бегай да се боднеш ,та да отпуснеш малко или потърси лекарска помощ.
Детският труд е следствие и източник на бедността.Както и източник на доста богатства.
ВИНОВЕН ЗА ТОВА Е СВЕТОВНИЯТ КАПИТАЛИЗЪМ , РЪКОВОДЕН ОТ ГРУПА САМОЗАБРАВИВИ СЕ ЕВРЕЙСКИ ФАМИЛИИ , НАЧЕЛО С РОТШИЛДОВИ И РОКФЕЛЕРОВИ , КОИТО ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ТОРМОЗЯТ СВЕТА СЪС СВОИТЕ АНТИЧОВЕШКИ И АНТИХУМАННИ ИДЕИ . ЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ ЗА ИСТИНАТА ЗА СВЕТОВНАТА БАНКА , ЕНРОН , ИСТИНАТА ЗА ОГРАБВАНЕТО НА СВЕТА ОТ ТЕЗИ ФАМИЛИИ , ЗА ТОТАЛНАТА ЕКСПЛОАТАЦИЯ , ПРОВЕЖДАНА ОТ ТЯХ НАД ЧОВЕЧЕСТВОТО , ЗЯ ПРОВЕЖДАНАТА ОТ ТЯХ ГИГАНТСКА МАНИПУЛАЦИЯ , СЪС ЦЕЛ ПЪЛНОТО ПОДЧИНЕНИЕ НА МАСИТЕ И НЕЧОВЕШКОТО ОТНОШЕНИЕ И КЪМ ПОДРАСТВАЩИ , И ОБЩО КЪМ ЦЯЛОТО НАСЕЛЕНИЕ НА ЗЕМЯТА . ТАМ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ И ЩЕ ВИДИТЕ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ ,И НАДЯВАМ СЕ ДА ПРОГЛЕДНЕТЕ .
Деца жертва на тормоз и експлоатация - това не е възможно при този красив, гениален, умен и незаменим капитализъм! Нещо се забъркват със Средновековието.
Истината е ,че повечето страни сами са си виновни за положението.И никакъв капитализъм ,империализъм или колониализъм не им е виновен.Повечето цветущи в миналото колонии в Африка и Азия ,сега са в ужасяващо състояние.Това не Ви ли говори нещо? Споменаваната тук Сомалия през 60-те е била туристическа дестинация .А сега?През Афганистан са пътували хипита с костенурки.Сега дали ще припарят там?
Колкото за нашите цигани е виновен капитализма, толкова и за африканските и азиатските. Истината е, че са диви и непросветени. Е, и в Китай се използва масово детския труд, но там е друга история... нали Павка!
Абе, тъпанар, робско влечуго, ти знаеш ли изобщо какво е това колония! Като искаш да си роб, бъди! Но милиардите не искаме!Нещастен тъпак!
Ти пък кога успя да попиташ милиардите какво искат? Те си живеят повече от добре и не са опрели до теб и подобните ти да им защитаваш интересите. От комунистическо време ми е писнало други да говорят от мое име какво искам.
Я ,ти пък да не би да знаеш какво е това колония? Имам две теории по въпроса:Първата е ,че си издънка на негър-роб ,когото много са били поради изявен мързел.Втората е ,че си бил в някаква колония - най вероятно за наркозависими.Между другото споменах само думичката колониализъм ,което потвърждава теорията ми ,щото има разлика. Освен това май ти се привиждат влечуги ,вероятно и паяци и други гадини. Което предполагам обяснява нервността ти.Ето ти и един съвет:Или бегай да се боднеш ,та да отпуснеш малко или потърси лекарска помощ.