назад
1200 деца жертви на насилие за година в София
1200 са случаите на детско насилие годишно само в София, съобщи пред Дарик радио шефът на "Съдебна медицина" доц. Станислав Христов. Най-много са инцидентите, извършени на улицата - 60%, 24% са в училище и 5% - в дома.
Обратно в новинатаКоментари - 1200 деца жертви на насилие за година в София | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
тоя на снимката ми заприлича на Хамстера и влязох да го оплюя, че е излязал от аквариума си. Ако се съди по статията, Хамстерът е бил дете с травмиращо минало. Лошото е, че за нас остана травмиращото бъдеще!