Демонстрация в подкрепа на президента на "Дондуков" 2
Протестиращите тълкуват действията на държавното обвинение като целенасочен удар по президента Румен Радев
Обратно в новинатаКоментари - Демонстрация в подкрепа на президента на "Дондуков" 2 | Днес.dir.bg
Коментари
Полицията ,защо оханява политиците? Ако ще е така да им се плащат заплати от данъците на управляващите, или да се обърнат обратно!
Шоуто на интригантите вече сме го гледали. А кога законите и държавата ще заработят за малкото останали генетични българи?
Простотия около и в прзиденството. На хиляда души бе платено да протестират, имаше и малко идиоти за без пари.
Тези от палатковия лагер да си признаят колко пари са им платили да казват всичко,което и от ГЕРБ говорят,а и кой им купи палатките?Да се махат,че за 20 лева са готови да продадат държавата.
Милушев шпионин, а другия пък мошеник гледа да изкара някой лев, че работи при президента, а глупаците ходят по митинги да ги защитават. поне някой лев изкарахте ли??
Да изхвърлим Мафията- Фатмаков, Техноимпексова, Копейкин , сестра Галева, Милиончева. Не на Мафията.
Идват избори. Всичко дето още мърда изпълзя от дупките си. Слави Трифонов не го видях.
Егати и мутринските истории. Това е много сериозно афиширане на власт и разчистване на сметки. Просто ако се случи нещо сериозно, пралителството ще издуха супата. Да не си мислят че някакъв измислен вирус ще спре народа. Виждаме как братята сърби не вярват на техния вожд.
Червената гнида да подава оставка, аре марш към Москва!
герпавите ти ментори - кратун тиквен - дето не щеше да си хвърли партийната книжка - чехлю - виден комс. деятел - цвецка мецка- партийна секретарка - горда, че работила за партията, която била едно с държавата и за това работила се едно за държавата - и мнооого други герпави пинокиовци казвам го това като десен гласоподавател!
Сега Ковида ще помогне да намалеят куманоидите в България.
Каква подкрепа, румянчо, бочко, НС са от клоаката позитано 20 на дс/кгб, затова всички под строй към пандиза, немедлено, та да ме разберете!
Голям активиране по форумите на герберските писачи.Як парички ще заработят за да с опитат да тушират мнението на хората.
През есента като тръгнат гладните бунтове това ще ви се стори като песен.
всяка държава гладни са необразованите, тъпите, некадърните...Умните, образованите, способните са добре навсякъде...Правете изводи кои са главните протестиращи!!!
Затова и въведоха извънредно положение да не се събират повече от 30 души за да могат да си правят квото си искат с когото си искат.
Ма то страшна масовка бе - имам чувство, че се е събрала половин България да брани руската подлога и лакей Гадев. Страшна работа, казвам ви - 30-40 души са се събрали около колибата на мишока. направо законно избраната власт препери от страх от 40 разбойника пред президентството. Хайде г-н Гешев - утре мишока със белезници на ръцете и въвв следственото да търка наровете поне 6 месеца а после в Пазарджишкия пандел при циганьорите. Ама и там ще вземе да се кандидатира за президент на затвора.
С пълна сила подкрепям протеста, вече съм и аз при протестиращите.
Ами да ти го "нахулят" протестиращите изодзадзе. И да протестирате и да не протестирате народа не е с вас. Личи си по рехавия ви брой - 30-40 измекяри на протест. Направо сте смешни и жалки.
Ти кого наричаш мафия гнидо предателска руска и подстрекаваш наново бунтове срещу законно избрано правителство. Това ли са последните указания руски гражданска война за България. За всичко ще платиш руска пачавро.
Я пак ми кажи за законно избраното правителство?! Това правителство е на малцинството - няма мнозинство това правителство, а е съшито с мафиотски конци! Да те подсетя, че явно трол помни колкото кокошка-3 секунди. Докато президентът е избран с над 50% мнозинство, с моя и на още над 2 милиона българи гласовете. Ясно, Мунди?!
И с моя глас! И най-накрая на политическата сцена се появи мислещ и интелигентен политик! Нищо, че е издигнат от партия която също не подкрепям. Жалкото е, че се опитват да го принизят до тяхното смешно и жалко ниво на прости мутро-мафиотски прийоми. Но президента е дисциплиниран, смел, умен и интелигентен мъж! може да се справи с глутницата. Ние сме с вас г.н Президент!
Mandy,на кой хрен вие трябвате на Русия, че я споменаваш, гнида американска.Тя отдавна ви отписала.
Инфо, Десислава Радева е дала позитивен тест за ковид19, Мангъров е посетил спешно президенството...
Да се готви за стаден имунитет стадото пред дондуков2
трудно е да се работи с турската цензура на омешаните дебилни осератори!!!! това е като да работиш с дебили, на който половината от мозъка е ритната от кон, а другата половина - от магаре!!!
:-))) аааалллоооо: цитираме медиапуууллл, чалгаджии!!! "приватизацията на "Нефтохим Бургас" купен от руската компания "Лукойл" през 1999 г. за 101 млн. долара. По това време лидер на управляващата партия СДС в Бургас и шеф на бюджетната комисия в Народното събрание беше Йордан Цонев, който днес е член на ръководството на ДПС, "" дебилът комисар си остава дебил комисар, и не може да прочете, какво му е написано. педи, накарай аполона в кръчмата на сиртаки-сорос а да ти причетат текста! съ маски на устя!!!! :-))))
начи, събираме, нали тека!!!!! : имот, доган-дс, солар-геби - европари, дпс, ахмед доган, нефтохим бургас, костова продажба, сдс юрган цонев, дпс, пак този. ето това се казва лилявата мъгла, на онез, които ни обвиняват, че сме били червени, или дори руски подлоги.... :-)))
Позор си бе говедо, да го дихат тези дето те избраха бе руско изчадие
да повторим за плоскочелите: "Имотът, върху който се намира "Догансарай" е собственост на компанията "Хермес Солар", която се свързва с почетния лидер на ДПС Ахмед Доган. Парцелът е част от сделката за приватизацията на "Нефтохим Бургас" купен от руската компания "Лукойл" през 1999 г. за 101 млн. долара. По това време лидер на управляващата партия СДС в Бургас и шеф на бюджетната комисия в Народното събрание беше Йордан Цонев, който днес е член на ръководството на ДПС, припомня "Медиапул"."
Взехте по някой лев за да сте там абе тъпи идиоти. Бързо на село от където сте. Бригада Чавдар ви чака бе шумкари , Долна измет
Ко става бе червени гъзове Антибългари. Викате Путин на помощ. Национални предатели.
Жалък продажен Рубладжия .. с противоконституционни призиви за Преврат... толкова му е акъла на фатмака.. Позор за България е този прост човек..
Че разделя нацията,това е абсолютно сигурно. Сега,нека Военна прокуратура и ДАНС си свършат работата и после с другите коментари.
препоръчвам да бъдете по-сдържани с израза "червени боклуци", защото работата е доста мешана. както го доказва следният пример: "Имотът, върху който се намира "Догансарай" е собственост на компанията "Хермес Солар", която се свързва с почетния лидер на ДПС Ахмед Доган. Парцелът е част от сделката за приватизацията на "Нефтохим Бургас" купен от руската компания "Лукойл" през 1999 г. за 101 млн. долара. По това време лидер на управляващата партия СДС в Бургас и шеф на бюджетната комисия в Народното събрание беше Йордан Цонев, който днес е член на ръководството на ДПС, припомня "Медиапул"."
Внимавайте много за кого гласувате...само това мога да кажа..но така е добър професионалист ,не ознамава и качествен морален и достоен човек..за съжаление ..Селска чест
Масата малоумници без маски разбира се. Да живееха изолирано от нормалния народ да ги остави човек да мрат от заразата, както е сега има да я разнасят и сред свестните хора.
За съжаление Радев се оказа доста долно ниво човек, не разбира смисъла на инстиутуцията която заема ,голяма грешка, да си позволява така да говори ..това не му е митинг на БСП..Президентът трябва да е помирител и да олицетворява единството на нацията...Като си помисля че аз лично му дадох 12000 лева на месец...каква грешка...
А на Толупа, кога ще влязат да му преровят чекмеджетата и да приберът Еврата и златото или Не могат,... 3ащото, той спи гол като тюлен и да не го притеснят???;))
ЧЕРВЕНИТЕ ЕДРИ КАПИТАЛИСТИ МИЛИОНЕРИ СИ ОКРАДАХА, ФАЛИРАХА СОБСТВЕНАТА ПАРТИЯ, ЗАГУБИХА СИ НАЗНАЧЕНИТЕ МИЛИОНЕРИ- ЕДНИ В АРЕСТИТЕ, ДРУГИ В СЪРБИЯ, С ПУРАТА ВСИЧКИ В ЕВРОПА БИЛО ХУНТА ЗАТОВА В ДУБАЙ- ТА ИДВАТ МИЛИАРДИ ОТ ЕВРОПА И ВИЖ КАК СА ИЗКРИВЕНИ ОВЪЛЧЕНИТЕ ИМ МУТРИ, КАК КРЕЩЯТ, СИПЯТ КЛЕВЕТИ И НИКАКВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА- ТЕ СА ГНУСНИ И ПРОТИВНИ.
Велислав Минеков- любимец на БСП И ДСБ! Подкрепяше Манолова. И любим гост на кръга Капитал.
Само дето не можете да сравните тия от ония ден с тия сега.Борисов в желанието си да затвори устата на президента мина всякакви легални граници.Става смешен.но това не е нещо ново за него а постоянно положение.Гешев от първия момент на назначаването си обслужва интересите на хората които го избутаха до това място.
А протестиращите срещу Президента Радев казаха ли какво мислят за записите и снимките на Борисов? Да ги чуем? Казват, че са фалшиви. Тъй ли? Сигурно ли е? Щото на мен ми се чини, че и едното и другото си е оригинал!
само за това решение да въведат еврото следва шайката с влади и боса му да бъдат провесени на мъдете им на пръвото дръве.това им е целта- дори да се махнат БГ да остане с примка на шията за вечни времена. работят не само сега да сринат държавата а и след тях да е потоп. Напускам къщата ама ще я подпаля да не остане за вас.
Аре лек ти път към раша смешко!
та къв се явяваш да ми казваш накъде да ходя? виж го ти, значи ти си ходиш нанякъде и аз да мълча а като ходя аз ти веднага да ме контролираш, Алооо, ма тоя филм сме го гледали. Едно време скачахме за да е всеки свободен където и с когото иска, да глсува и да избира свободно а ти ще ми държиш сметка. Такива като вас за сриване на демокрацията - в затвора, незабавно,маменцето ви гнусно герберско.
Като гледам състава на протестиращите и ми става лошо: 20 депутата 10 пенсионера 100 ченгета ..и веднага разбирам, че това е дело на БСП, бе! Само олигарсите липсват, ама щото са в ареста.
Абе, ДИРници, що мълчите? Що не казвате, че хората пред президентството се увеличават, че президентът е отишъл при тях - без охрана и че е заявил "От нас зависи да изхвърлим мафията от изпълнителната власт и прокуратурата". На Борисов му намазаха ските. Пътник е. Както и Каскетли Ана Карениня. Долу хунтата!
Без Червената армия сте за никъде, другарю...