Коментари - Борисов: ДПС щели да ни изметат! Как се метат толкова хора? | dnes.dir.bg
назад

Борисов: ДПС щели да ни изметат! Как се метат толкова хора?

"ДПС щели да ни изметат! Погледнете колко народ има тук, български граждани. Така ли се метат?", това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пред симпатизанти в Бургас, цитиран от пресцентъра на партията.

Обратно в новината

Коментари - Борисов: ДПС щели да ни изметат! Как се метат толкова хора? | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

Ама какви сте шушумиги всичките не е истина просто :)

Това лице Пеевски българин ли е или турчин?

Този милиционерски простак още не може да разбере какво става- генералско-мутренски мозък,дето има воля,ама няма това дето /тазеи дума му е непозната/ му казват ИНТЕЛЕКТ.

Бреее, много умни селяни сме имали в Своге... Явно ще е от шоколада. Кой завива при вас шоколадите?

НЕ ДПС, ДРУГ ЩЕ ВИ ИЗМЕТЕ, СЛЕД 4ГОД И ТЯХ ЩЕ ИЗМЕТЕМ, ДА СИ ОБЩУВАТЕ В ПАНДЕЛАТА. НЕ НИ ДАДОХТЕ АЛТЕРНАТИВА.

ще изметем само мутрите от ГЕРБ!

С турска душа е. Не е българин.

Явно и ти си от същите чалгари и неграмотни простаци като твоя вожд Винету!!!

КАТО ПРЕЦАКВА НАРОДА 3.5ГОД, СЕГА ПОЧНА ДА ГО БРОИШ КАТО СТАДО ЛИ?!?

СБОГОМ БОЙКО!!!

Никой ли не вижда огрмоната физическа прилика в нискочелите Пеевски и Борисов - изглеждат еднакво тъпи мутри.

Същия простак е като Винету ! Мерак и простак не се лекуват!

ОСТАВИ ХОРАТА, КАК СЕ МЕТАТ МАДИСТРАЛИТЕ, ЦЕЛИ 83КМ ;-)

Станишев бил казвал едно, Орешарски друго. Е па нормално е - двама различни човеци са.А ти Бойко вечерта каза, че няма да дадеш оставка - на сутринта я даде - а ужкем си един и същи човек.

Според мене е чифут. По времето на Симеончо майка му е била шефка на Българския Спортен Тотализатор. Бил е назначаван на различни постове, за които не е имал ценз. Кой се урежда с такива места ако не е чифут? Дружката му в живота е чалга певица.

тъжната истина е, че не виждаме разлика между вас и тях.

тези наглеци и боклуци от дпс и бсп, те ли ще "изметът" герб??????? май нещо бъркат!! призовавам тези, които са изпаднали в състояние на церебрална възбуда да се успокоят и да говорим след 12 май...........

аРе мЕтла бе ГРОБ

Правилната дума е не "изметЪт", а изметат. Ама толкова сте се образовали в ДПС-то ;-)

СБЪРКАХ, ТИ СИ БИЛ УВЯХНАЛО 12-Майско ГЕРБЕРЧЕ ;-) ПАК СИ СИ НЕГРАМОТНО!

Гроб си ти и комунягите, които фалираха държавата! никога повече гробокопачите на народа няма да видят власт!

АНТИ-ГРОБ, ПЪК ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИШ...

Ейййй безмозъчни кумануидчета дето плюете тук , защо не питате лидера си колко евро са я окастрили в офшорната и сметка в Кипър - 12 милиончета

Всички тук, коментиращи тази статия, противници на ГЕРБ, вие какво????, радвате ли се на заканите на ДПС????? Кой кого ще мете бееее, убиици гадни смръдливи???? Я вървете да метете пътищата и площадите построени от ГЕРБ!!! Само за това ви стига образованието! " Герб ви страхуваха...." ХАХАХАХААА ще ви СТРАХУВАТ още дълго време!!! Тоя смотан Орешарски дето за седенки ми говори - за него ли да гласувам бе??? За тоя селяк, или за паляка Станишев дето се дупи хем на Русия, хем на Турция???? Аре осмърдяхте цяла България! БСП МАХАЙ СЕ!

"Как се метат толкова хора?" С ИЗБОРИ, НА 12-ти, ПОСЛЕ ПАНДЕЛАТА ;-)

Който пръв издаде книга с бисерите на борисов- става милионер ( в международен мащаб) Без майтап! Съветът ми е Free of charge:)

ДПС се заканва, че ще измете повече от половината от българския народ. Няма да позволим петглавото чудовище БСП-ДПС-Атака-Костов-Кунева да ни победи.

Тоя Буда кой ли възприема на сериозно вече? Глоям ЦИРК! Ще трябва да го назначим за главен циркаджия в Централния. Голям смях ще пада.

ПИЧ, ПОГЛЕДНИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА, ЦИГАНИ СА. СИРЕЧ, БЕЗПАРТИЙНИ ;-)

ДПС може и да ви евът.

Смешник тем не мога и да те съжалявам толкова си безнадежна твар, само си за трепане с бобенки , ха ха

Много хора го възприемат сериозно, уважаеми.

Бойко. Благодаря ти за метрото! Тук в северна България всички се топлим с него през зимата!

продължавайте да завиждате, ние пък в Бургас сме най-хубавия град за живеене пак. Може и да се осведомиш защо!

Бокича го виждам как ще мрънка и реве след изборите и пак някой ще му е виновен.Жалък помияр комунистически-бай Тошовски.

Хайде, момчета и момичета от партийните централи, пишете, бришете, плюйте, лижете, че не остана! Още само един ден и после хонорарчето свъшва ;)

Чувам че големи опашки от изселници има на път за Бургас. :)

ТЪНКА РАБОТА, ДА ИЗХВЪРЛИШ ЦЕЛИЯ ХЛЯБ И ДА ИСТАВИШ САМО 2-3 ТРОХИЧКИ ;-)

много заблудените?

Всички против статуквото на троината!!!То ни държи в мъртва хватка и ни убива-20 и кусур години.Гласувайте за всеки но не и за тези от тройката-против статуквото-това е спасението.

Борисов (т.н Тиква) не вярвал, че ДПС ще го изметат. Че кои са ДПС? - хората ли, които гласуват за тая партия, или тая част от мафията, клон на която е ГЕРБ и БСП? - а Борисов знае ли, че бъргарския народ ще ви измете ГЕРБ, БСП, ДПС - мафиите?

от северна ли България чуваш, или подслуваш?

Полека, ще получиш инфаркт!

Абе Бойко, че нали с ДПС си бяхте дружки докато управлявахте, а сега преди изборите решихте на врагове да се правите, защото микроскопичния ви мозък е стигнал до извода, че това ще ви вдигне рейтинга. Позорно потъвате и нищо не е в състояние да ви извади от блатото.

Хиляди клавиатури се изтъркаха. Милиони мегабити се похабиха по тези избори ;) И на мен ми писна да ти кажа честно. Всеки ден едно и също. Всеки плюе всеки.

В Русия съм, в Русия съм ;)

Престанете с обидите, в Партия Герб са хора с образование, достойнство, умни хора, нали ги виждате по площадите колко са възпитани и интелигентни, не се занимават с простотии !Хора вървете напред, не се връщайте никога назад, БСП имаха шанса да управляват толкова години и ни докараха до тук, сега ни трябват години, за да си стъпим на краката! Мислете за България !

За да не ти сцепят умната глава!!!

Другарю Борисов, скъпи агент Буда! Няма да ни липсваш след 12. Май! Ще те изметем и още на следващия ден ще те забравим!