Борисов предлага актуализация на бюджета до 200 млн. лв.
ГЕРБ е против актуализацията на бюджета, но тъй като мнозинството в парламента ще я приеме, от партията предлагат "по-малкото зло" тя да е с 200 млн. лв. Те са внесли предложение в НС за социален пакет от 150 млн. лв.
Обратно в новинатаКоментари - Борисов предлага актуализация на бюджета до 200 млн. лв. | Днес.dir.bg
Коментари
Това е доста по-разумно решение! Къде са 200 млн., къде е 1 млрд лв.! Това ще ни вкара в спирала, в една безизходица!
Вие сте луди, Борисов ако е крал... не знам... вижте сега за няколко месеца какво се случва... само ГЕРБ и Борисов могат да оправят държавата.
"Пламен Орешарски е професионалист и достоен човек!" (Б. Борисов, 2009 г. по повод разговора между Дянков и Орешарски при смяната на властта); "Нищо не разбира от икономика!" (Б. Борисов за Орешарски, 25.07.2013 г.). Външен дълг 2009 г. - 8.7 млрд. Външен дълг 2012 г. - 13 млрд. Не помня Орешарски някога да е давал акъл на Борисов кой край на пожарникарския маркуч се слага на чешмата?
Абе боклук, като харчеше парите на държавата не ти пукаше за бюджета. Да те питам за неразплатените държавни поръчки от 2009-та? Защо Дянков не плати на фирмите? Защото трябваше да ги откраднете. Ти си престъпника и крадеца, затова непрекъснато повтаряш как Орешарски щял да открадне този 1 милиард. Не съди за другите по себе си.
тъпа тикво какво разбираш и ти от бюджет тъп пожарникар едва те изтърпяхме четири години обърка цялата държава и сега пак съвети дава супер нахалство да не мислиш че затвора ти се е разминал
Сега аз ще направя едно Обосновано предположение! Точно тук се крие котката, със заявеният час за да се организира нещото което ще се случи, защото времето минава а спонсорите се изнервят! Започва събирането на протестиращи пред министерски Съвет, както всяка вечер, но периодично покрай тях минават хора с колелета и ги пренасочват към Народното събрание! Така се събира бройката 2 000 човека, с времето се нагнетява напрежение вътре между протестиращите, способа на тълпата! Ето тук идва звездният миг на Ген. Коджейков който като началник на НСО води операцията по охраната на народните представители! Ген. Коджейков също си свърши работата в услуга на Борисов и ГЕРБ, с решението да вреже автобуса в протестиращите, абе ГЕРБ и Бойко разиграха сценка по учебник! Всичко е дирижирано от Банкя, запитайте се защо депутатите от ГЕРБ, са се отказали да се качат в последния момент! Ген. Коджейков е бивш личен телохранител на Бойко Борисов, назначен е със заповед на Президента Плевналиев за шеф на НСО и с този ход елегантно обслужи интересите на ГЕРБ, да се предизвикат безредици! Работата е била нагласена до минути, с телефонни обаждания от вътрешната страна на Народното събрание, протестиращите са били насочвани кога и от кой изход, ще се излиза! Предварително в градинките са били подготвени чукове и кирки за трошене на плочките! Така че за всичко са виновни НСО, Ген. Коджейков, Бойко Борисов и ГЕРБ! Но това е типично мутренски похват на действие, което е присъщо за тях! И се започна след това, викове интернет сайтове с призиви на Бойко Борисов още същата вечер да се свика от президента КСНС! Отминато с мълчание от президента, защото той пък от своя страна си има достатъчно грижи, с това че изтекоха данни за заигравките му с фирми на Прокопиев, както и че е готов с новото Правителство, което ще назначи! Така че запитайте се всички! Бяха ли яхнати Демонстрантите от ГЕРБ, или пък беше само опит?
Колко сте нахален г-н Борисов! Какво предлагате сега,да сте го направили,когато бяхте на власт.А вие мачкахте хората възгордяхте се.Обиждахте ги,че са прости и лош матр"ял. Замразихте заплатите и пенсиите,стоките се увеличиха,народа мизервства ,гладува,не можеше да се лекува.През вашето управление умряха толкова хора колкото през последните 10 години.Сложихте лихви върхо спестяванията..........и още и още.Сега ще ми давате акъл!??????
чухтели цо бе тоя борисов тая вечер пак иска да бурка в нахия джоб, а тия пари дето идват от ес да си ги приберат.затвор за борисооооов!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Нали требе да има за тех /800 000 000 лв./ при евентуални нови избори.
е кой е този който се меси в бюджета на този който ще го упрвлява -в миналото плакахме за малко човешко достойнство но бога буда не чуваше стоновете на своите братя- ще му пратя на смирненски- приказка за стълбата -впрочем всички митингуващи поне да четат българските поети вечер а не да крещят и свиркат едно и също - искат мора а те какъв пример и какъв морал имат-идиотизъм та за ББ той се смята все още за бос на мафията в която припознава народа и вътрешния му гас нашепва шев шив и затова по стоянно говори за станишев - стани шеф та стани шеф нали за не забрави мисията си на този свят красиво нали
Тиква паша? Щото не може да краде. 4 милиарда резерв похарчи + още 4 милиарда нов заем дето Тиква паша и плужек Дянков похарчиха. За какво никой не знае. Парите липсват, а сега брои стотинките на новото правителство. Баси мафиота скапан, баси престъпната герберастка сган, па са и безсрамни да квичат като недоклани свине!
Ей, Боклук Боко и Гробаджийската ти шайка , що не ги дадете вие тия пари за социални нужди , вместо да купувате избори и финансирате куци протести ?
Излиза гной от червеникаквите ханъми като чуха, че се говори за Кражбата на медито.
този с кривата глава и опитвайки се да играе джобен тенис, да е работил когато е бил премиер, сега, когато е бита карта да си затвори плювалника, че много смърди....
как да си извади ръката от джоба нали трябва да почесва зарчетата!Когато казваше че той ги дава му беше хубаво. сега като е бай х...й се дразни.
Дянков, Горанов и всички псевдо икономисти с които е обграден Герб имаха една основна задача да направят хората по-бедни за да могат да бъдат манипулирани на избори. Този социален пакет ще бъде приет и Борисов вместо сега да го подкрепя можеше той да го приложи.
герберастки лекета, никога не пропускай соросоидите от Отровено общество. Те умъртвяваха България с ръцете на простака Тиква. Всеки ден по екраните жестваше соросоида Героги Ангелов, също Георги Богданов. Те управляваха държавата, те я разпродаваха. Сега пак те пълзят по жълтите павета.
Боко отиди си в Банкя и не се показвай повече, защото какво направи ти в България докато управлява и през войните не е било, хиляди затворени фирми и безработни. Не учи тези които знаят какво правят, ако беше малко по-умен и мислеше малко за хората, а не само за себе си това можеше да го направиш ти.
С гениалните си икономисти Герб доведе хората в България до дъното и когато се представи една идея за социално помагане на хората първи точно те я отхвърлиха, а сега я приветстват. Това поведение може да бъде определено като шизофренично и целящо само политически дивидент. Нека топ герберските-икономисти си починат и оставят да работи този ,които знае какво прави.
ББ вече изобщо не знае за какво става въпрос, но понеже ще се конфронтира с голямата маса хора реши , че трябва да одобрява бюджета. Пожарникарът не е наясно за какво се прави това , но той го подкрепя. А сега разяснения това се прави за да се помогне на хората, които след управлението на същия ББ едва свързват двата края и тънат в нищета.
Този кретен какво прави последните четири години та сега се е сетил да одобрява актуализация за социални помощи. Същия идиот преди ден два каза , че това било престъпление. Егати тъпанара.
дето ще се погасява на 20 август! Къде го забравяш? Уж ЕС ни преведе милионите, а те май са отишли на друго място! Там където са отишли и 1,5 млрд лева от здравните вноски. Тези, които КОНСТИТУЦИОННИЯТ СЪД ви каза да върнете в бюджета на НЗОК. Но с Дянкофф бяхте толкова нетърпеливи, че дори не изчакахте решението на съда, а си ги похарчихте! Забрави ли за "онова" ЗАКОНЧЕ, което си гласувахте от ГРОБ и 100% депутатите на АТАКА!!!
ЧУДЯ СЕ.....ТОЯ ЛУД ЗА ПЕНСИЯ ЛИ Е?! ИЛИ Е ЗА ПАНДЕЛАТА?!
Килия 216, втория етаж, южното крило. При бай Ставри. Човекът е строг, но справедлив! Отначало е трудно, но после се свиква. На 54 години си Боцко. Ще излезеш запазен млад меринджей!
"От ГЕРБ предлагат 150-те млн. лв. да са за социални мерки, но ясно да се каже на работещите хора, че от техните данъци ще отидат парите за социално слабите, да се знае, "че това е солидарност на обществото, а не че някой ги дава"." а така ! от собствения си джоб пари раздаваш само ти, нали ?? нарцистично недоразумение..
тоя боклук не може да бъде никаква опозиция щом е бил охрана на тато.... не го ли разбрахте.
обикаляш ли вече спирките и магистралите да си събереш калинки за кабинет ако случайно спечелиш новите предсрочни избори е кратунчо :о0 ;о) ;о)
от всички " демократи" на прехода европа имаше доверие само на борисов .
САМП ДЕТО ХОРАТА ГО ИЗРИТАХА от власт в България! То и КостOFF имаше ама сега няма и 3%...
ТРИТЕ ПЛАТЕНИ КОМУНДЕТА ПАК ОСРАХА ФОРУМА. ВОНИТЕ! "ДРУГАРИ.."
пропагандата на бсп се прави от делян пеевски.
абе докога този прос човек ше се лющи по неща които не разбира?срам ме е от този тапанар че ни излага навсяк1де *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
като "строеше" с народни пари и правеше глупост след глупост, ти ги "даваше" парите. Сега трябвало да се подчертае, че "не ги давал някой". И протестиращите искат тоя да се върне - просто невероятно!
СПАСИТЕЛЯТ В РЪЖТА - се произнесе за социалния пакет от постни пици. Слушаме Ви ВОЖДЕ,само 200 мл. ще вземе правителството, ако ТИ с Мончито Дянков,върнете парите които вкарахте в продънения фискален резерв през вашето управление! Не са много - само 800 милиона, ти сам би ги разплатил.
" ти нямаш думата , ти си никои " това са думите на тато отиваш да станеш един овчар там има свободни работни места а фидоската си е оплела кошницата.
Напълно вярвам, че може да фалира НЕК, дори бих повярвал ако ми кажете , че печaтницaта за левчета на БНБ е Фалирала, щото не й стигат 100 лева за мастило. В Aбсурдистан всичко е възможно... Всъщност повее ще ме учуди, ако се окаже на печалба (официално)
ФИНАНСОВИЯ ЕКСПЕРТ ОРЕШАРСКИ ВДИГНА МАКСИМАЛНИЯ ОСИГУРИТЕЛЕН ДОХОД? ЗАЩО ЛИ ЗА ДА МОЖЕ ОТНОВО РАБОТЕЩИТЕ И СОЦИАЛНО ОТГОВОРНИ ХОРА ДА ПЛАЩАТ ЗА НЕГОВИТЕ БЕЗОТГОВОРНИ ИЗБИРАТЕЛИ ОТ МАЛЦИНСТВАТА? ТОВА ЛИ Е ЕКСПЕРТНАТА МУ ПОЛИТИКА?
Да бе тоя се сети кога да го направи !
Имам чувството че всички платени комундета са имали 2-ка по история в училище щото очевадно нищо не помнят!!!