назад
Кметът: 90% от боклука е изчистен
Договорът за концесията по почистването на София с „Новера” е окончателно прекратен и фирмата няма основание да участва в почистването на столицата.
Обратно в новинатаКоментари - Кметът: 90% от боклука е изчистен | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018