Коментари - Кметът: 90% от боклука е изчистен | dnes.dir.bg
назад

Кметът: 90% от боклука е изчистен

Договорът за концесията по почистването на София с „Новера” е окончателно прекратен и фирмата няма основание да участва в почистването на столицата.

Обратно в новината

Коментари - Кметът: 90% от боклука е изчистен | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари