Бившият шеф на Окръжния съд в Перник се удави в морето край Царево
59-годишен мъж влязъл във водата в района на Попския плаж, въпреки големите вълни
Обратно в новинатаКоментари - Бившият шеф на Окръжния съд в Перник се удави в морето край Царево | Днес.dir.bg
Коментари
Откъде накъде някакви си спасителчета, ще му казват на него-съдията, къде да се къпе и къде не. Хайде де. Ще си влизам където си искам. Да, ама тука не уцели чичо.
Малко граматика, уважаеми списвачи от сайта. Когато е известен някой и се пише за него в статията, правилно е: 59-годишният... Като напишете: 59-годишен, излиза, че е НЕУСТАНОВЕНО ЛИЦЕ и може да е ВСЕКИ 59-годишен. Дано вденете някога!
Парадокса е в това, че съдията нарушил правилата и се удавил!
Коскоджами ти сьдия ако вземе да се сьобразява с разни там неизвестно от кого писани регулации , какьв сьдия е?
Добре че не се удавило куче. Живота на всички земни твари е еднакво ценен.
Да се осъди морето веднага и вкара в затвора до живот! Ще налита на съдия ще дави властта на какво прилича това безобразие, как си позволява.
Ако беше в прехвалената Гърция, можеше и да му се размине, вероятно.
Законите само аз ги тълкувам и манипулирам ( включително природните и тези на физиката) .
Отношението към правилата и законите на ръководител на съд, браво... получил си го е... лошото е че има още хиляди като тоя...
Както постановяват колегите му в такива случаи след "дарение" - ами той е със "средна телесна повреда"....
в морето аз съм шефа, дееба ваща мама вредна. Балъци смехотворни.
"Мъжът е влязъл в бурното море на неохраняема зона..." Зоната е неохраняВАНА, глупаци! Всичко е охраняЕМО на този свят, дори Марианската падина и Еверест!
Щом съдийте пренебрегват правилата как се очаква да издават правилни присъди за провинилите се, които също са пренебрегнали правила?!!
Ако законите бяха като тези в съда с 2 рушвета и правилния адвокат може да го отдавят.
Супер. Като мрат колеги най се радвам. Още едно местенце се отвори в системата за догодина.
Мдаам, тия си мислят, че могат да си правят каквото искат и няма закон, който да важи за тях, но законите на Природата са по-силни и от най-тъпя селянин. Кавал!
Защо при доказано удавяне и много свидетели трябва аутопсия?
дано да е бил ваксиниран, за да го изкара по-леко!
когато си лишен от Божието наблюдение и защита. Оставаш сам в ръцете на Сатаната, а той си знае работата. Много малко ще бъдат спасените, тези които наистина отстояват Божите принципи. Кокто Сатаната сам признава пред Христос "Аз съм Легион и ние сме много" .