Коментари - 10 г. затвор за българи, държали ”робини” във Виена | dnes.dir.bg
назад

10 г. затвор за българи, държали ”робини” във Виена

Семейство българи бяха осъдени днес на 10 години затвор от съд във Виена, по обвинение, че са използвали като робини две млади момичета, като са ги насилвали, биели и принуждавали да просят, предаде Франс прес.

Обратно в новината

Коментари - 10 г. затвор за българи, държали ”робини” във Виена | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Възрастен човек си, а не ти идва на акъла, че тези е малко вероятно да са българи. Сигурно са цигани. Направеното е честа практика при тях. Те затова отиват в чужбина. Чудо е циганин да работи.

Става дума за ЦИГАНИ,а не за българи!!!!!Такова клепане на името българи не е било никога - за сметка на полуживотното ЦИГАНИН!!!!!Писна ми умишлено да се цапа това свещено име с мерзостите на насраните мангали!!!!!!Умишлен не се въвежда и понятието Български гражданин,което не е равносилно на БЪЛГАРИН !!!!!!

Става дума за ЦИГАНИ,а не за българи!!!!!Такова клепане на името българи не е било никога - за сметка на полуживотното ЦИГАНИН!!!!!Писна ми умишлено да се цапа това свещено име с мерзостите на насраните мангали!!!!!!Умишлен не се въвежда и понятието Български гражданин,което не е равносилно на БЪЛГАРИН !!!!!!