Арктика - непознатият район, към който може да се разшири войната
Възможен ли е военен сблъсък там, значението на ледовитата област за руската икономика и каква е ролята на Канада
Обратно в новинатаКоментари - Арктика - непознатият район, към който може да се разшири войната | Днес.dir.bg
Коментари
Психопата Путлер сигурно и белите мечки ги е обявил за нацисти и планира специална операция по денацификация. Нерон и Калигула са били по-нормални от кремълския комплексар.
Да ходят да се бият в Берингово море. Там САЩ и Русия няма няма да досаждат на никого.
На педалска Канада и трябва само 2 сармата на братушките и конец на джендърпедерастията с 3000градуса шиш кебап !
Природните ресурси на планетата се изчерпват. А Русия притежава цялата Менделеева таблица в огромни размери. Практически невъзможно е тази страна да фалира. А за в бъдеще ще има още много наполеоновци и хитлеровци, които ще се пробват за тия богатства, включително и по белите ловни полета.
Обявил е майка ти за много дашна. Ти си доказателство за тази нейна слабост - че е пускала на всеки. За твой лош късмет твоят е бил някой кретен, на когото си се метнал.
За това високотехнологичния запад ще кара на свещи и кюмюр тая зима. Без суровините на Русия са кръгла нула. Видяхме им голия задник. Ходи се напиняй за американската мечта.
…и Съребрено : - в Украйна - Учебната година Започна с Пълно Оборудване за учащите и преподавателите… …докато в КремълРусия - Има проблеми .
Да. …всъщност - След авизото на МАГАТЕ (отн. Запорожие) - Висока вероятност ЗА Тотална КонтраОфанзива на Украйна. ..т.е. Изцяло..по Всички Окупирани земи.
Соросоидна синьо, явно никога не си виждал как изглежда класна стая в руско училище. Уверявам те, по добре е от българските и пари не събират от родителите. Глупяк.
Няма да са ваши, на руснаците са си. Не ви стиска да идете да си ги вземете, само лаете.
Посредтвена пропаганда на евроатлантическите дебили. Те 2 ледоразбивача нямат, щели да пренасят "сдържането на Русия" в Арктика...смешни, жалки, лилипутски напъни.
В Арктика или в космоса да идат, ама да не ни занимават вече! То не беше "Операция Ковид", "Операция Украйна" и кво ли не още.
Канада ахахахахахахаба...Страна в кпято градовете са превзети от наркомани и палатки навсякъде ахахаахха
Стане ли дума за Русия нейде и троловете по команда скачат да я възхваляват хихи. Някакъв комплекс ще да е хихи
Някой активно иска да плячкоса Русия, която може да бъде победена единствено отвътре. Да очакваме ли скоро поредната революция?
И обратното е вярно...стане ли дума за Русия изпълзяват панелните плъхове от Люлин 5 на $900/месец заплата от Английското посолство като тебе и започват да плюят.
А бе някой пробвал ли е да докара пингвини от Антарктика и да ги развъди в Арктика. Питам за един приятел, наш сънародник и бивш канадец.
Как може руските тролове да говорите постоянно за наркомани и гейове, като Русия е държавата с най-много и от двете?
са собствениците на Каспийския нефт и "Лукой", РОТШИЛД са собствениците на газа в Ямала. РОТШИЛД са бъдещите собственици на арктическите "руски" залежи. РОТШИЛД са МАЖОРИТАРЕН ИНВЕСТИТОР в проучванията и добива на "руски" газ и нефт. Руски са само териториите и консигнацията на проучванията и добива. Русия НЯМА технологиите за проучване и добив на газ и нефт в замръзналата тундра и Арктика.
Канада е разтревожена, че Русия увеличава военния си потенциал в Арктика и е готова да защитава интересите си там с оръжие в ръце. Това заяви канадският външен министър Джон Беърд в интервю за датския вестник Berlingske. По думите на Беърд Отава „се готви да се вдигне в защита на своя суверенитет в Арктика и ако е необходимо, ще използва сила“. Министърът посочи, че би предпочел проблемът да бъде разрешен по мирен път, тъй като не смята, че е започнала нова Студена война. Канада обаче смята, че Русия не възнамерява да води преговори. Бой по руските орки.. те само от тояга разбират
КЪНТЪР СТРАЙК - пуцане до ПОСИРАНЕ ! Такова пуцане се обзалагам че не сте виждали https://www.youtube.com/watch?v=4OXF4AhGfn0
Чети история. Ма не пожелателно и избирателно. От няколко века се някой се опитва да пребива и завзема "орките". И се му се такова мамицата на финала. И са ще е така. Само в плоските ви промити от хамерикански филми и комикси кратуни тия неща са възможни. Единственият "успех" в разбиването на Русия беше постигнат от предатели и продажници. И този период приключи. Може да ви се струва, че ще се връщате към нормалното. Ма ви чакат много изненадки.
Границите в Арктика са ясни и прокарани. Русия ще напада и там ли? Ватенките да проведат настъпление в океана, Канадския архипелаг и Гренландия? Та те Харков не могат да превземат а ще ходят там да превземат ледници.
ФАКТ е!!!! че орките.. са окупирали териториите на 140 народа и крадат богатствата им... и то от няколко века.
Всъщност - Е добре че ТакаАчик ДъСъ Показвате…т.е. Да знае Човек —> що за Говеда Сте задунайшките.
Затова драпат Норвегия и Швеция да влязат в нато, за да могат да направят там военни бази, които да помагат при евентулен конфликт в Арктика, но в Арктика няма цивилни, които руснците да пазят, ще падат и "по-дебели" ракети от Искандер, ако се наложи.
Напротив, льольо, канадците драпат да вземат от руските територии, но нали ба Ганьо е писател, а не читател, та затова пишеш глупости без да си чел.
На Google Maps няма да го видите. Трябва ви глобус. Когато видите земята като сфера, ще видите колко по-изгодни би било за Китай, Япония и много други държави да ползват северния търговски път през Арктика.
Ха ха, какво стана с "настъплението" към Херсон? А ха ха ха, набиха ви го четвъртит руснаците и сега е неловка тишина в укрофилските кенефи. :)))