назад
Наш военен спря влизане на камион в базата ни в Кандахар
При изпълнение на бойно дежурство редник Красимир Петров Кацарски от българския контингент в ИСАФ, Афганистан, е предотвратил нерагламентирано влизане на товарен автомобил в района на база "Кандахар".
Обратно в новинатаКоментари - Наш военен спря влизане на камион в базата ни в Кандахар | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Днеска спрях два пъти колата пред рампата на служебния паркинг и преди малко пред вратата на гаража! Също така няколко пъти я спирах пред светофарите, а пред магазини три пъти. Ахa да, да не забравя, спрях и два пъти пред знак STOP. Сега очаквам Ого да каже, че спирал магарето си пред руското посолство в София, а дедо Йоцо гледа, - Ладата си пред руското посолство в Осло.