Коментари - 2 дни след ареста: Присъда, отнета кола и 1000 лв. глоба за трафикантка на мигранти | Днес.dir.bg
Коментари
И какво престъпление е направила жената че е качила мароканци колата си е неина може да вози които си иска ако беше качила от тези навлеци украинците щеше да я поздравяват сигурно
Тя е получила 3000лв. от сделката, а глобата е 1000лв. + ръждясала ламарина+условна присъда?!?!?! Очаквам някой мой познат да ми изпрати координати за превозване на мигранти. Но май сред моите познати няма никой, който да може да ми даде такива координати. Няма ли някой да провери познатия от къде има такива координати и как се снабдява с тях???
За да проверят поръчителя , трябва да поработят. А всички такив органи в БГи администация мразят да работят, не го правят и им минава това поведение.
"Неин познат й изпратил локация" Познатия ще го закача ли прокуратурата или той е от системата?
Bravo na sada !
Браво на прокуратурата и МВР, че бързо са отработили делото....Ако не противоречи на закона и морала съдът го обообрява споразумението за 15 минути....Та за какво браво точно????
2 дни след ареста: Присъда, отнета кола и 1000 лв. глоба за трафикантка на мигранти
За превозване на 6 мигранти 28-годишната жена трябвало да получи 3000 лева
Обратно в новината