назад
Пловдивските метеоролози няма да протестират
Няма да спрем работа, въпреки затрудненията. Дори и по време на двете световни войни не сме спирали да даваме прогнози. И сега няма да го направим. Ние, метеоролозите, сме бамбашка хора - можем да работим и без заплати. Докога? Докато сме живи.
Обратно в новинатаКоментари - Пловдивските метеоролози няма да протестират | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018