Коментари - Пловдивските метеоролози няма да протестират | dnes.dir.bg
назад

Пловдивските метеоролози няма да протестират

Няма да спрем работа, въпреки затрудненията. Дори и по време на двете световни войни не сме спирали да даваме прогнози. И сега няма да го направим. Ние, метеоролозите, сме бамбашка хора - можем да работим и без заплати. Докога? Докато сме живи.

Обратно в новината

Коментари - Пловдивските метеоролози няма да протестират | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари