назад
Втори ”Технополис” отвори врати в Бургас
Кметът на Бургас Димитър Николов и Тодор Белчев, председател на съвета на директорите на "Технополис", прерязаха лентата на новия, втори за града, хипермаркет от веригата за бяла, черна, офис техника и IT.
Обратно в новинатаКоментари - Втори ”Технополис” отвори врати в Бургас | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018