Коментари - Втори ”Технополис” отвори врати в Бургас | dnes.dir.bg
назад

Втори ”Технополис” отвори врати в Бургас

Кметът на Бургас Димитър Николов и Тодор Белчев, председател на съвета на директорите на "Технополис", прерязаха лентата на новия, втори за града, хипермаркет от веригата за бяла, черна, офис техника и IT.

Обратно в новината

Коментари - Втори ”Технополис” отвори врати в Бургас | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари