Коментари - Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч | dnes.dir.bg
назад

Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч

27-годишен млад мъж загина при тежка катастрофа на автомагистрала Хемус, станала вчера около обяд.

Обратно в новината

Коментари - Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И сте жалки и сте злобни, сигурно и затова сте бедни! Не го познавам юнака с Ес класата, лека му пръст, но ми се струва, че ако се беше разбил с лада 1600 Ес, нямаше да има толкова коментари! Но сега ви е кеф: и млад и богат и на кайма! Говорите за неспазване на закона. Кой от вас, редници на съдбата, го спазва? Спирате ли на "зебри"? Пикате ли по магистралата? А божиите закони? Кой не изневерява, не прелюбодейсттва, не лъже...Кой от вас ще си признае, че не му иска мерцедеса, по възможност неударен? И защо, след като сте такива мъжаги, не хванете една мутра или депутат със син буркан да го питате защо не спазва правилата? Защото сте...всъщност ми е все едно какви сте!

тажна, ако мислиш, че твоите вапроси имат значение , вапреки нелепата случка си ги задаи сама, и си отговори сама, щом си толкова отворена! важното е , че момчето го няма, на кои му дреме за твоите вапроси.. само не попита дали е обядвал, в колко часа е станал, с кого си е легнал.. това е то бг - видяхте колата и краи, от каде такава скъпа кола, човек като се труди и ще я има, какво толкова, то не бе завист, не бе чудо.. !!!!!!!!!!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Има ли значение каква кола караш , колко си работил , за да си я купиш като не можеш да и се нарадваш???

Немога да повярвам как може да има такива хора и да продължават да приказват глупости.Просто незнаете каква загуба е това за една майка .. искам да ви кажа само ,че това момче беше едно страхотно момче, интелигентно и исключително умно, където на днешно време неможете да срещнете такова момче.Цяло Севлиево скърби за него..а вие които нищо незнаете... поне е най-добре да не говоритв,а само да замълчите, защото така ще покажете че имате малко съчувствие към семейството му и близките му.На такива ужасни коментари... не им е мястото тук..Лека му пръст на Слави и нека почива в мир.. всички тажим за него :((((

.. А колко "здраво споена" е била вапросната мантинела, и Господ не знае! Но явно Про БГ са наясно!

Прочетох всички коментари, и сега разбрах защо статистикате е такава. Поклон пред Станислав, познавах го, макар и бегло но го уважавах но той беше човек който винаги и във всичко целеше да е добър. На вас мишоци стиска ли Ви да развиете такава скорост с каквато и да е кола. Дано някой да от вас да разбере какво е чуството да се гониш със себе си. - във всичко!!! Почивай в мир!!!

Бог да го прости! Това е кола, за която 200км/час не са сериозна скорост. След като няма свидетели, което ме съмнява, не е редно да се коментират приказки от рода на с тези скорости и т.н. За този мерцедес 200км/час са като за лада 60км/час, за кола среден клас 100км/час и т.н. А ако се добавят и неизвестни като умения на водача, пътни условия - нещата са съвсем неопределими. Не познавам момчето, но изпитвам болка когато млади и свестни хора си отиват така нелепо, но аз знам какво е чувството да утвърждаваш себе си пред собственото си его. Вътрешната борба между разума и желанието да се докоснеш до границата на възможностите си. Просто някои са с по-малко късмет и в даден момент това е фатално. Мир на праха му и утеха за близките му!

КАРАЛ Е С 200?!

После нацията намалява.Карай с 200 км.Циганите се увеличават.Другите мрат от комплекси.

А ако убие моя роднина като превишава скоростта, да му се кланям на паметта ли!!!

Бре не знаех, че скоростта е относителна спрямо, марката и цената на колата.

Дори и 60-70000 лв да струва колата му - малко ли е - хората нямат хляб да ядат - а ако е на изплащане все пак има с какво да я изплати - малко ли кредитни милионери има. Всеки трябва да знае че не е безсмъртен и че за там ред няма - да има малко чувство за отговорност - скъпите коли, замъците,дворците милиардите - нищо не може да помогне когато на човек му дойде времетго за в отвъдното.