Коментари - 16 прибрани ”недосегаеми”, погрешка и певец | dnes.dir.bg
назад

16 прибрани ”недосегаеми”, погрешка и певец

16 души са отведени за разпити след днешната операция на МВР "Недосегаемите", съобщиха от пресцентъра на ведомството.

Обратно в новината

Коментари - 16 прибрани ”недосегаеми”, погрешка и певец | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

човека глас, хахахха ... да го арестуват за престъпление срещу държавата с появата си на Евровизия :D:D:D

Показваш пълна простащина.

Ха-ха, показва много добро чувство за хумор.

ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА ! СЛАВИ ТРИФОНОВ И БИГ БРАДЪР ТРЕВА ДА ПАСАТ !!!

това е добра идея - ако МВР направят канал дето да въртят записи от арести и катастрофите по улиците ще ударят всички други телевизии в земята. пък може от време на време да има включвания на живо :-)

Хаха.. сега ще пищи още по- високо.. :D

Къде е KGB-to,не му виждам коментара или и той,като неговите любимци властимащите действа ( пише ) избирателно....???

МВР ПУБЛИЧНО ТРЯБВА ДА СЕ ИЗВИНИ НА КРАСИ АВРАМОВ!!

Сега започвам да разбирам защо няма да се оправи България. Заради тези мишоци, които имат само за цел да се оплакват и критикуват. Браво министър Цветанов! С теб сме и дано тези акции подължат. Всички онези, които са крали и продължават да го правят - в затвора!

какво браво бе тъпак!!!! че арестуват невинни хора ли??? сигурно и от останалите 15 повечето са по погрешка!

Влезнали с вратата, ама дали са си тръгнали с нея?

:) Само една грешка от 36 адреса е добре. Та това са си цели 97,2% познаване на адреса - полицейско постижение достойно за уважение. Преди имаше и операции с един адрес уцелен от трети опит :)))

Абе тия го удариха на фашизъм! Няма заповеди за обиск, няма поемни лица! Слагат ти качулка на не виждаш! Това е незаконно и куките го знаят! МАчкат противниците си по най-мутренски методи! КАкво става ! Мани се боко, мани се! БАндити са и бандити ще си останат - само куршум ги спира тия малоумници!

"Имаше следовател от прокуратурата и писмо" Ти кьорав ли си или нарочно не четеш! Акцията си е била съвсем законна, и дай-боже повече такива! Аман от платени ком. ченгета!

и кога разбивачите ще се явят в съда бре Цуци??? толкоз кухи лейки на едно място събрахте , че един адрес не можете като хората да намерите

Мутренска държава. Престъпниците взеха да ми стават симпатични!!!

В нормална държава при такава " грешка" министъра си подава оставката.При нас не става защото сме полицейска.За това на главния виновник и вдъхновител ще се търси отговорност до дупка.

Хехе, чак оставка на най-добрият министър заради една грешка. Някой сбъркал там адреса, влезнали, видели, че друг търсат и си излезнали. Кой знаев тоя мезонет кой е живял преди това, най-вероятно някой замесен в лайната. Стават грешки, само когато хората работят. Тези работят за разлика от предишните

Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно.

хахахаха. по точно описание на случката не е възможно!!!!

Най-голямата грешка е, че го наричат тоя виещ вълк "певец"! Всичко друго е поправимо ;)))

А ако ти пръснат главата погрешка пак ли ще ти се извинят. министър Цветанов да направи публично изявление по повод тези зачестили случаи на такива "грешки"

Такова удоволствие, да си седи човек вкъщи, през това време баретите да ти разбият врата, да те хвълят на пода, да почнат да ти викат че си престъпник и да ти сложат качулка докато ти обискират апартамента по-погрешка. Та каква беше разликата между законността и организираната престъплност? Виждам че се приближаваме все повече до развитите страни..

Абе гащур, какво предлагаш, аман от недоволни свине.

:) брилянтна операция. само дето сбъркали адреса. и човека :)))

Какво значи да се извинят след като са разбили входната врата и са се държали като престъпник с него? Кога ще му оправят потрошеното имущество?

всичко разбрах само едно не как тоа е женен за супругата на ковачки., а тя за кого е женена :) сигурно за някои друг :) *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Абе не е жена му, а сестра му, затова единия е зет на другия!