16 прибрани ”недосегаеми”, погрешка и певец
16 души са отведени за разпити след днешната операция на МВР "Недосегаемите", съобщиха от пресцентъра на ведомството.
Обратно в новинатаКоментари - 16 прибрани ”недосегаеми”, погрешка и певец | Днес.dir.bg
Коментари
човека глас, хахахха ... да го арестуват за престъпление срещу държавата с появата си на Евровизия :D:D:D
ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА ! СЛАВИ ТРИФОНОВ И БИГ БРАДЪР ТРЕВА ДА ПАСАТ !!!
Къде е KGB-to,не му виждам коментара или и той,като неговите любимци властимащите действа ( пише ) избирателно....???
Сега започвам да разбирам защо няма да се оправи България. Заради тези мишоци, които имат само за цел да се оплакват и критикуват. Браво министър Цветанов! С теб сме и дано тези акции подължат. Всички онези, които са крали и продължават да го правят - в затвора!
:) Само една грешка от 36 адреса е добре. Та това са си цели 97,2% познаване на адреса - полицейско постижение достойно за уважение. Преди имаше и операции с един адрес уцелен от трети опит :)))
Абе тия го удариха на фашизъм! Няма заповеди за обиск, няма поемни лица! Слагат ти качулка на не виждаш! Това е незаконно и куките го знаят! МАчкат противниците си по най-мутренски методи! КАкво става ! Мани се боко, мани се! БАндити са и бандити ще си останат - само куршум ги спира тия малоумници!
и кога разбивачите ще се явят в съда бре Цуци??? толкоз кухи лейки на едно място събрахте , че един адрес не можете като хората да намерите
В нормална държава при такава " грешка" министъра си подава оставката.При нас не става защото сме полицейска.За това на главния виновник и вдъхновител ще се търси отговорност до дупка.
Хехе, чак оставка на най-добрият министър заради една грешка. Някой сбъркал там адреса, влезнали, видели, че друг търсат и си излезнали. Кой знаев тоя мезонет кой е живял преди това, най-вероятно някой замесен в лайната. Стават грешки, само когато хората работят. Тези работят за разлика от предишните
Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно.
Най-голямата грешка е, че го наричат тоя виещ вълк "певец"! Всичко друго е поправимо ;)))
А ако ти пръснат главата погрешка пак ли ще ти се извинят. министър Цветанов да направи публично изявление по повод тези зачестили случаи на такива "грешки"
Такова удоволствие, да си седи човек вкъщи, през това време баретите да ти разбият врата, да те хвълят на пода, да почнат да ти викат че си престъпник и да ти сложат качулка докато ти обискират апартамента по-погрешка. Та каква беше разликата между законността и организираната престъплност? Виждам че се приближаваме все повече до развитите страни..
Какво значи да се извинят след като са разбили входната врата и са се държали като престъпник с него? Кога ще му оправят потрошеното имущество?