назад
Студенти отглеждат канабис в общежитие
Иззеха канабис от студентско общежитие в Бургас при спецакция в четвъртък, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
Обратно в новинатаКоментари - Студенти отглеждат канабис в общежитие | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018