БГНЕС
Студенти отглеждат канабис в общежитие
Иззеха канабис от студентско общежитие в Бургас при спецакция в четвъртък, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
Акцията е извършена от криминалисти от Второ Районно управление, предаде "Фокус".
В стая, обитавана от 19-годишния Г.А., е намерена и иззета саксия с растение, наподобяващо индийски коноп. Още четири саксии с подобни растения са иззети от друго помещение в общежитието, обитавано от 22-годишния В.М.
При направения полеви наркотест всички растения са реагирали на канабис. Работата по образуваните две досъдебни производства продължава.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
ИЗБРАНО