назад
Петролно петно се разля в приток на По
Нефтеното петно, предизвикано от саботаж в бивша петролна рафинерия северно от Милано, достигна най-голямата река в Италия - По.
Обратно в новинатаКоментари - Петролно петно се разля в приток на По | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Ха! Ето го бъдещето на БургасАлександрупол всички, които преди времи даваха за пример Италия - как се отчита фактора човешка злонамерена дейност? И кой може да я спре или да гарантира на 100%, че няма да я има?
Според мен това не е злонамереност , а дело на някой местен инвеститор - мафиот с интереси към земята на бившата рафинерия.
Ха! Ето го бъдещето на БургасАлександрупол всички, които преди времи даваха за пример Италия - как се отчита фактора човешка злонамерена дейност? И кой може да я спре или да гарантира на 100%, че няма да я има?