Коментари - Петролно петно се разля в приток на По | dnes.dir.bg
назад

Петролно петно се разля в приток на По

Нефтеното петно, предизвикано от саботаж в бивша петролна рафинерия северно от Милано, достигна най-голямата река в Италия - По.

Обратно в новината

Коментари - Петролно петно се разля в приток на По | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Според мен това не е злонамереност , а дело на някой местен инвеститор - мафиот с интереси към земята на бившата рафинерия.

Това не е саботаж срещу компания, а срещу природата и човечеството!

Що за идиот е направил това?

Ха! Ето го бъдещето на БургасАлександрупол всички, които преди времи даваха за пример Италия - как се отчита фактора човешка злонамерена дейност? И кой може да я спре или да гарантира на 100%, че няма да я има?

Според мен това не е злонамереност , а дело на някой местен инвеститор - мафиот с интереси към земята на бившата рафинерия.

Това не е саботаж срещу компания, а срещу природата и човечеството!

Що за идиот е направил това?

Ха! Ето го бъдещето на БургасАлександрупол всички, които преди времи даваха за пример Италия - как се отчита фактора човешка злонамерена дейност? И кой може да я спре или да гарантира на 100%, че няма да я има?