Коментари - Отричането на Холокоста стана престъпление в Унгария | dnes.dir.bg
назад

Отричането на Холокоста стана престъпление в Унгария

Отричането на Холокоста вече е престъпление в Унгария, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Отричането на Холокоста стана престъпление в Унгария | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако почна да твърдя че земята е плоска дали ще ме изгорят на клада?

Добавям към изказаното от Хък Фин един дребен исторически факт - съветниците на султана са били представители на същото това племе, широко прокламиращо страданията си. С декларации няма да ни накарате да ви обичаме и уважаваме, постигате обратния ефект. А уж сте умни

Като чета мнения, като това на Соломон не мога да не се възмутя. На първо място всеки си има право на собствено мнение. На второ място Руската империя бе свалена от комунистически (еврейски) заговор - сравка - брой евреи в Лениновото политбюро. На трето място, лагера Освиемцин попада в същите съветски т.е. еврейски ръце и в продължение на половин година е закрит за посещения, а как могат да манипулират комунистите е широко известно. На четвърто място, единствените облагодетелствани от немски репарации, са същите хора (евреите),... нима Хитлер е избивал само евреи?! И на пето, но не последно, място единствените печеливши от войната са евреите и техните корпорации, а при престъпление първият въпрос, който се задава, е кой е облагодетелствания? Списъкът, може да бъде продължен с мненията на френски и немски изследователи и много други хора със съмнения за холокоста...Нима те са престъпници?!

Соломон - гледай си работата - да си чувал за свобода на словото? Или за ревизионизма? А що като сте толкова изстрадали горките, правите същото с палестинците? Подкукуросахте тъпите американци (които и без тва управлявате) да ви направят държава на място където хората си живеят и понеже не искат да си ходят ги избихте?

А кой вдъхнови геноцида над арменците и сега помага на извършителите му да го отричат? За това колко години би трябвало?

А за който казва, че евреите финансираха Хитлер, колко дават?

Много, много жалко! Не мога да повярвам, че в Европа, в XXI век, може да бъде криминализирано изказването на мнение.

Е, тези вечесе оляха. По-преекспонирана тема от Холокоста няма.

Соломон-аз мисля,че трябва да има и подобни декларации за геноцида над поробените от Турската империя народи.Ако съберем жертвите на тези варвари,като брой сигурно надминават жертвите на Холокоста.

изказване от сорта на 'стига с тоя Холокост също до 3 години. Като гледам, комунизъм яко... и пак една 'нация' в дъното му.

трябва да се криминализира отричането на едно друго клане.

Има едно нещо, и то се нарича свобода на словото. Тук ще арестуват като престъпник човек заради грешно, но лично мнение.

Мисля, че такива декларации трябва да има от всички страни членки на ЕС!

ПЪЛНА ЛУДОСТ! ДА СЕ СЪДИ НЯКОЙ ЗА НЕВЯРВАНЕ В ИСТОРИЧЕСКИ СЪБИТИЯ. БЕЗУМИЕ Е ЗА ТОВА ДА СЕ ЛЕЖИ В ЗАТВОР С ГОДИНИ. АКО НЯКОЙ НЕ ВЯРВА, ЧЕ СМЕ ПРОИЗЛЕЗЛИ ОТ МАЙМУНИ И ЗА ТОВА ЛИ ЩЕ ГО ЗАТВОРЯТ? ДА ОТНЕМАТ ПРАВОТО ДА СЕ СЪМНЯВАМЕ В НЯКАКВИ ТВЪРДЕНИЯ Е КАТО ДА ЗАБРАНЯТ ДА СЕ МИСЛИ!

наи после няма ли да бъде обявено за пресъпление холокоста срещу унгарския, украинския и българския народи

A drugi dumi, ako si uchen, kojto se zanimava s izuchavane na holocosta, prakticheski ne mozhesh da pravish nikakuv research, koito se razgranichava ot glasuvanata versiya. T.e. na istorizite se otnema pravoto za rabotyat svobodno, t.e. istoriyata se glasuva ot parlamenta.

Само и само евреите са пострадали от войната,горките те. 25 милиона руснаци умират през войната !!!

Това свободата на словото няма значение! Важно е евреите какво ще кажат, че е свобода и кое не е! Вместо да се работи конструктивно за бъдещето еврейчетата все се връщат 70 години назад и реват, че били подложени на унищожение! По този начин никога няма да излезем от тази спирала на неприязъм! А да не говорим чии мегалакоми интереси ни докараха до сегашното финансово положение. И аз се чувствам жертва на еврейския финансов холокост, но едва ли ще доживея за декларация в този смисъл ;-)