Коментари - Великобритания по-зле и от Гърция? | dnes.dir.bg
назад

Великобритания по-зле и от Гърция?

Британският премиер Гордън Браун, който залага изключително много на възстановяването на икономиката в предизборната кампания на лейбъристите, получи звучен шамар от данните за бюджетния дефицит през януари.

Обратно в новината

Коментари - Великобритания по-зле и от Гърция? | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Англия е социална държава, колкото и да не ви се вярва. Разходите за социални дейности са огромни. Дефицитът им е около 900 милиарда паунда, но тук мащабите са други. И още нещо, те винаги се оправят. Де и ние да бяхме така......

Тази държава от 200 години насам търпи постоянен регрес. Преди 200 години-Империя, сега полуразпадащ се съюз завладяван констатнтно от всякаква азиатска паплач! Лондон отдавна не е английски град.

Елате в Лондон да видите какво става с една бяла държава, когато я напъплят чернокожи и мюсюлмани. Всяка седмица 2-ма юноши между 12 - 17 години биват заклани от черни (или между черни). Три-четири пъти годишно се разкриват опити за атентати от мюсюлмани (целящи смъртта на стотици невинни). Тези изповядващи исляма не работят тежка работа - само търговия и т.н. Чернокожи и мюсюлмани няма по земеделските полета из Англия. Повечето негри и араби не работят изобщо, имат по 3-7 деца за които получават помощи и квартира без пари (която често дават под наем). В резултат не се учудвайте, че англичани идват с децата си в България. Те не идват, те бягат от собствената си страна. Не можеш да кажеш нищо, защото ще те обяват в расизъм или религиозна нетърпимост. В почти всички квартали в Лондон чернокожите са мнозинство (изключение правят някои централни). В 1/4 от кварталите няма бели хора изобщо (ако има такива са източноевропейци). В кварталите където има все още останали англичани биват прогонвани с тухли в прозорците докато не си продадат имота. Резултатът е един - за всички има права само за белия християнин всичко е затворено. Не е ли редно, след като трябва да има равенство, то да е за всички ????

Те пък, намерили къде да бягат! Българите също са най-безправната нация в страната си. Но вместо негри си имаме цигани.

Neoliberalnia sozializum v Evropa svurshi.........Evro e edin bankrutiral kontinent......i poznaite koi go bankrutira-da, evreite ot Goldman Saks i JPMorgan Chasse.Ha, poznaite sega koia durjava NIKOGA niama da bankrutira vupreki orgomnia si dulg......kum sebe si?

България е най-големият отличник.

Остава си много социална държава ,поне за собствените поданици.Но иначе е забавно като информация:))Гледам и Гордън Браун се смее

Всички са мързеливци,само вие сте работни,голям смях,няма по-мързеливи от българите.Всички страни зле-зле е Гърция,зле е Великобритания само България цъфти и върже,а народа си клати краката,ех мечтиииии.

Дайте да претворим вековната българо-британска дружба в дела! Да им пратим дянковчето, да им оправи икономиката до пролетта. Той и дефицита им ще оправи, и растежа им от отрицателен ще обърне на положителен. Даже и британците може да ги обърне. Той може! После ще го пратим да разнася славата на България и свободата и демокрацията и бюджетния излишак и по други братски нам народи.

Икономистите очаквали излишък от 3 милиарда, а се оказало, че има дефицит от 4.3 милиарда??? Да ги * у икономистите, тея и за селски пъдари не стават, бе! Ако работеше такъв икономист при мен, да съм го уволнил на 5-тата секунда! То циганките на площада познават повече от икономистите.

Калимера,мистър Браун! Ква стана тя. Айде и Англия на опашката -при Испания, Португалия и отличничката Ирландия.Май европейското корито глътна вода...Да им пратим Дянков-за шест месеца ще ги оправи и ще излязат на излишък. Иначе шапка им свалям на английския хумор- с този негативен растеж...На дефицита как му се казва-негативен излишък ли?

Говориш глупости. Да,има квартали които са населени главно с черни и други в които преобладават мюсолмани но това съвсем не е лицето на Лондон.Преобладаващо белите квартали са след 4-та зона и извън Лондон.За англичаните Лондон е място където работят-живеят където се будят от песента на птичките.Не търсят къщи близко до метрото както правят повечето емигранти А в централните квартали за които говориш живеят т.нар бели са населени главно с гейски семейства .Общестото им е адски силно,естественно нямат деца и живеят в т.нар. викториан стил къщи които са много скъпи. Препоръчвам ти да отидеш да се разходиш из шопинг центъра на Канари уорф около обяд, когато хората работещи в офисите почиват и виж колко черни има.Същото е и в ситито. Относно кризата,моя поглед е,че кризата отминава или правителството е я владе някъкси.Създадоха антикризистни програми с които помогнаха изплащането на единственото жилище на един огромен процент от хората които съкратиха от работа.Увеличиха детските,социалните помощи за работещите които са с ниски доходи.Полага се помощ от държавата на децата над 16 години които искат да учат и родителите им имат нисък доход. Всички пари взети заедно покриват тока,газта и храната на едно семейство.

V Anglia se proizvezhdat mnogo malko stoki v sravnenie s Germania.Zatova germancite preodoliaha krizata,a anglichanite ne mogat.V period na finansova kriza vazhnoto e da vzemesh pari ot chuzhbina,chrez prodazhba na proizvedeni stoki.

Neoliberalnia sozializum e politikata na neogranicheni publichni razhodi, razduta durjavna administrazia, i durjavno subsidirana sozialna politika/sus zaemi/ koito faliraha Evropa, vkljuchitelno Anglia bez znachenie na partiinata prinadlejnost na chlenovete na tehnite populistki pravitelstva -Evropa e sobstvenost na Amerikanskia finansov elit, vkljuchitelno tuk pishehstite komunisticheski propagandatori.Haide rabotete po zdravo che tryabva da hodia na shopping.Priaten den na vsichki.

beshe hobavo da mi pusnesh komentara,nali za tova e tozi forum vseki da si izkazva mnenieto,no qvno si edin smahnat zadnik i oligofren......ne mi se zanimava s tapanari rabotishti protiv horata kato teb .....dgd

точно очно моята 9 пелвенска дивизи ги навря на кучето в гъза няколко техни такива ....и каао ходих в Лондон знамената си ми сваляха....още им държеше влага

Не са курви българките а тези които ги принудиха

Виждам, че се навъдиха защитници на гнусните негри.Предполагам, че става въпрос за свръх комплексирана селска сган от помаци и мангали.Човекът много хубаво е описал картината в Лондон.Тези уродливи черни амеби, ще превземат планетата.

А ние сме най-добри в света.