На Гърция бе даден краен срок
Планът на Гърция до три години да овладее държавните си финанси днес бе официално одобрен в Брюксел от министрите на икономиката и финансите от ЕС, съобщиха дипломати, цитирани от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - На Гърция бе даден краен срок | Днес.dir.bg
Коментари
След като закъсаха от собствената си социалистическа политика,гърците чрез Папандреу днес се опитват да търсят подкрепата на Москва.
ИСКАТ ГЪРЦИТЕ МИН.ЗАПЛАТА 1500 ЕВРА ЕХА.А И 1100 ЗА БЕЗРАБОТНИ ЗА ЦЕЛИИЯ ПЕРИОД-ДОБРЕ БРАВО НА ТЯХ ИСКАТ А НА 50 КМ. ОТ СОЛУН МИН.ЗАПЛАТА А.. 120 ЕВРА(САМО БЕЕЕЕ!) !!! Е ПА ЩО??? СА ИМ НА ГЪРЦИТЕ ТОЛКОЗ ПАРИ???? ЗА ДА ПЛАЩАТ НА БЪЛГРСКИТЕ ЖЕНИ ДА ИМ МИЯТ ЗАД....ТЕ! АЛО, МИСЛЕТЕ БЕ....Е!!
сметката е добра и мерките са ок. сега остава само да се изпозастрелят онези по улиците с протестите и всичко ще е наред за да се започне с мерките... по отношение на резултатност от преговори за подкрепа има само едно определение : провал. мерки е всъщност, специално в този частен случай, написаното - несъществително. вече е ясно че чиновниците действително излязоха навън, да видим кой ще се вози по танковете и кой ще удари пръв бингото с адекватна програма за икономически ръст след раздяла с еврото и ЕС.. ако това са мерките за взаимопомощ на ЕС, ГР ще се окаже че сега отново е с най-развитата демокрация.
Малаките не могат да ни стъпят и на малкият пръст,прости бозаджии си бяха ,такива и ще си останат!Само ги вижте как изглеждат-като некъпани смърфове !!
След като закъсаха от собствената си социалистическа политика,гърците чрез Папандреу днес се опитват да търсят подкрепата на Москва.
ИСКАТ ГЪРЦИТЕ МИН.ЗАПЛАТА 1500 ЕВРА ЕХА.А И 1100 ЗА БЕЗРАБОТНИ ЗА ЦЕЛИИЯ ПЕРИОД-ДОБРЕ БРАВО НА ТЯХ ИСКАТ А НА 50 КМ. ОТ СОЛУН МИН.ЗАПЛАТА А.. 120 ЕВРА(САМО БЕЕЕЕ!) !!! Е ПА ЩО??? СА ИМ НА ГЪРЦИТЕ ТОЛКОЗ ПАРИ???? ЗА ДА ПЛАЩАТ НА БЪЛГРСКИТЕ ЖЕНИ ДА ИМ МИЯТ ЗАД....ТЕ! АЛО, МИСЛЕТЕ БЕ....Е!!
сметката е добра и мерките са ок. сега остава само да се изпозастрелят онези по улиците с протестите и всичко ще е наред за да се започне с мерките... по отношение на резултатност от преговори за подкрепа има само едно определение : провал. мерки е всъщност, специално в този частен случай, написаното - несъществително. вече е ясно че чиновниците действително излязоха навън, да видим кой ще се вози по танковете и кой ще удари пръв бингото с адекватна програма за икономически ръст след раздяла с еврото и ЕС.. ако това са мерките за взаимопомощ на ЕС, ГР ще се окаже че сега отново е с най-развитата демокрация.