Машинистите в Белгия стачкуват след катастрофата
Белгийските машинисти излязоха на стачка в знак на протест срещу условията за работа след вчерашния челен сблъсък на два влака в пиков час, при който загинаха поне 18 души.
Обратно в новинатаКоментари - Машинистите в Белгия стачкуват след катастрофата | Днес.dir.bg
Коментари
Не търсиш достатъчно на кого искаш да приличаш -колкото и да изглежда несвързано, но и там ,в Бергия имат проблеми като нашите -например за 2007 година там най-честото име на новородено е било Мохамед,тъй като имат много мигранти и също имат много голяма маса,която не се интегрира, не говори официалния език,не се образова досатъчно и не търси работа, а иска помощи,за което алармираха от региона по тв- по Евронюз,още преди 1-3 години ,но решение на това няма все още и последиците са свързани със свръхобременяване до изтощение на относително малкото работещи данъкоплатци,които работят много часове и имат високи данъци, но не могат да смогват на свръх-високата раждаемост на помощи на описаната част
А бе на тея сградите им се разпадат, влаковете им се блъскат. И ние искаме да приличаме на тях, пфу.