Рекорд: 110 журналисти убити за година
Общо 110 журналисти са били убити през 2009 г., което е рекордно висок брой за последните десет години, сочи доклад за свободата на печата.
Обратно в новинатаКоментари - Рекорд: 110 журналисти убити за година | Днес.dir.bg
Коментари
Кой ги бие по главата да ходят там? Да дадеш вярна и обективна информация за двете конфликтни страни, не ти трябва да си посредата докато се пуцат! Но, хората търсят Сензацията... Е 110 от тях са я намерили!
Кой ги бие по главата да ходят там? Да дадеш вярна и обективна информация за двете конфликтни страни, не ти трябва да си посредата докато се пуцат! Но, хората търсят Сензацията... Е 110 от тях са я намерили!
Прост си като каца с кисело зеле, а и не само ти. Склонни да оправдават насилието и убийствата, но не и обратното. Акъла ви сигурно е колкото върха на топлийка. Не знам, как щяхте да реагирате, ако жертва беше ваз близък или познат. На чужд гръб и 100 тояги са малко, нали така отворковци дребни.