Коментари - Извънредно положение в 3 US щата заради снега | dnes.dir.bg
назад

Извънредно положение в 3 US щата заради снега

В три американски щата - Арканзас, Оклахома и Тенеси - бе обявено извънредно положение заради продължаващите там и в други централни щати обилни снеговалежи, предаде ИТАР-ТАСС.

Обратно в новината

Коментари - Извънредно положение в 3 US щата заради снега | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И без груби шеги.На 23 02 85 г. тръгнахме от котва пред Ялта. На 5 часа от Сарич ни започна еднааа ,не е за разказване-В 15 часа беше непрогледна тъмнина.На мостика само през едни въртящи се илюминатори можеш да се вижда навън.Вълна и вятър.Товара слитки 15 тонни (отливки чугун)На 25.02.05 пристигнахме в Бургас .Журналисти,снимки,т от водолинията до върха на мачтите лед.Фалините като дебели свещи.Леерите като панели.Хамбарите- един леден блок.Пред природата е достойно да замълчим.Иначе сме глупаци,незнаещи какво приказваме (чикия на езика)

И без груби шеги.На 23 02 85 г. тръгнахме от котва пред Ялта. На 5 часа от Сарич ни започна еднааа ,не е за разказване-В 15 часа беше непрогледна тъмнина.На мостика само през едни въртящи се илюминатори можеш да се вижда навън.Вълна и вятър.Товара слитки (отливки чугун)На 25.02.05 пристигнахме в Бургас .Журналисти,снимки,т от водолинията до върха на мачтите лед.Фалините като дебели свещи.Леерите като панели.Хамбарите- един леден блок.Пред природата е достойно да замълчим.Иначе сме глупаци,незнаещи какво приказваме (чикия на езика)