Николай Младенов се „явил на талибаните като подарък”
Бившият военен министър Николай Цонев коментира по телевизия Pro.bg атаката над базата ни в Кандахар с думите, че НАТО-вски министър винаги е примамлива цел за талибаните.
Обратно в новинатаКоментари - Николай Младенов се „явил на талибаните като подарък” | Днес.dir.bg
Коментари
Ако Ники Подаръка наистина не е служил в армията, какво очакваме от тоя путьо. Срам го е да носи униформата която носят подчинените му, ами какъв министър на отбраната е - той сигурно и не може да борави с оръжия. Прав е антиталибана - да си бяха взели подаръка брадатите.
крайно време е правителството да изпрати Александър Томов в Афганистан да ликвидира талибаните..
Дано ранените момчета бъдат живи и здрави, защото тогава и талибаните няма да помогнат на този гей Младенов! Заслужава да го пратят да замести ранените в строя, та да посере гащите, този ветрогон, който отиде в Афганистан, за да си направи реклама! Гад!
..Николай Цонев не отговори на въпроса дали министър Младенов е нарушил някое от тези правила.. И няма нужда - на снимката се вижда. Младежите, не служили в казармата не могат (и не желаят) да обличат дрехи с пагони, а дипломатът си е дипломат, дори на фронта - официалният костюм е задължителен, дори с риск за живота (и не само своя).
Не са харесали подаръка, баси придирчивите талибани. Следващия път да пратим няколко министъра че да си изберат
Според него талибаните в момента са се активизирали, защото не искат да има самостоятелно афганистанско правителство. Е ТОВА НЕ Е ВЯРНО !! Искат си правителство , и то самостоятелно, а не подкупно, поставено от САЩ. И ние искахме такова, но...били сме малка държава и можем да сме само сателит на някоя по-голяма. САЩ ясно показва, че ако нямат икономически интереси (т.е.маковите плантации или петрола)не си мърдат пръстта, камо ли пък такава скъпоструваща, многогодишна военна (нашите си признаха, че са на война) операция. Антиталибан е прав - не е културно да ни връщат подаръка! Ако го бяха приели, щяхме да се замислим повече за нашето присъствие там!
военният министър Николай Младенов беше на 4-дневно посещение в Афганистан... Другите политици отскачат до там за няколко часа. Какво ли е правило нашето министърче цели 4 дни там?!?!?!...
хахахаха човек който не е бил войник отива на война....и за малко да го убият...хахахаха
Дано раненото момче не умре, защото ще тежи на съвеста на това недоразумение - министър Младенов!
крайно време е правителството да изпрати Александър Томов в Афганистан да ликвидира талибаните.
Вижте (има клип в сайта на БНТ с репортаж от импровизираната пресконференция на летище София в понеделник през нощта, излъчен в Денят започва на следващата сутрин) как генерал Самандов си изпуска пистолета (най-вероятно зареден) в краката на военния (все още) министър Младенов. Голем смех! Впрочем, този генерал и титаничен експерт през цялото време се подсмихваше докато Григори Недялков задаваше въпроси на Младенов, постоянно се обаждаше и допълваше министъра сякаш е недоучил ученик. Титан, титан! И като изпусна пищова (първо не се разбра от какво е гръмовития шум, сякаш ракетна атака, нали са пак ма летище ;)))), наведе се, вдигна си оружието заеедно с някакво листче и пак така с усмивчица каза Като на война...
Тия верно не са харесали подаръка. Може би са искали Желева дето ще ги ползва за хуманитарни цели, но ние пак се объркахме кой да им пратим.
Напълно съгласен с аз !!!хахахаха може и 2бг агронома да сложим за добавка макови полета -чушки ще видят тогава
Наистина трябваше Желева да им пратим. А може и Борисов или Дянков. Но най щях да се изкефя, ако беше отишъл здравния министър.
Кой ги би PR-те да обявяват предварително по медиите че министъра заминава на посещение в Афганистан ???? В цял свят първо отиват тайно, снимат се, разговарят прибират се и чак тогава PR-а работи..... А при нас смешна работа... А сега някоЙ да пита, заради тъпата PR-акция ли пострадаха нашите войничета а ???? Защо медиите сега мълчат и не задават НЕУДОБНИЯТ въпрос ??? Защото ако трябва да се отговаря - трябва да се признае гаф, да има виновни, уволнени и т.н. А сега - има пострадали - виновни НЕ ! Смешна и тъжна картинкам, и генералчето си изпуска пистолета.... трагедия
ne ne samo Tomov ne to verno tche talibanite sa kibizi ma ne zasluzavat tchak pak takova neshto kato Lupi...