Коментари - Николай Младенов се „явил на талибаните като подарък” | dnes.dir.bg
назад

Николай Младенов се „явил на талибаните като подарък”

Бившият военен министър Николай Цонев коментира по телевизия Pro.bg атаката над базата ни в Кандахар с думите, че НАТО-вски министър винаги е примамлива цел за талибаните.

Обратно в новината

Коментари - Николай Младенов се „явил на талибаните като подарък” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ало, защо не ми пускате изказването, бе -ъъъъъъъъ

Той да не е пристигнал в Кандахар увит в целофан?

Дано ранените момчета бъдат живи и здрави, защото тогава и талибаните няма да помогнат на този гей Младенов! Заслужава да го пратят да замести ранените в строя, та да посере гащите, този ветрогон, който отиде в Афганистан, за да си направи реклама! Гад!

крайно време е правителството да изпрати Александър Томов в Афганистан да ликвидира талибаните..

абе да го бяха опукали тоя....

Ако Ники Подаръка наистина не е служил в армията, какво очакваме от тоя путьо. Срам го е да носи униформата която носят подчинените му, ами какъв министър на отбраната е - той сигурно и не може да борави с оръжия. Прав е антиталибана - да си бяха взели подаръка брадатите.

Абе като го гледам, си мисля, че тайно се е надявал талибаните да го пленят.