Морска престрелка между Северна и Южна Корея
Северна и Южна Корея влязоха в артилерийска престрелка в района на морската си граница в Жълто море.
Обратно в новинатаКоментари - Морска престрелка между Северна и Южна Корея | Днес.dir.bg
Коментари
Северна Корея заяви, че ще е стреляла и ще продължи в бъдеще... - нещо граматиката, май...
Къде е трегерът на червената пропаганда Бат Ого да удари един коментар за ортаците си на Корейския полуостров.Всичките червени плиткоумници са един дол дренки.Разлика няма.
пак ли комунистите са ти виновни, тая каша си я забъркахте Вие........ демокрация и ЕС.
Това, че лъжеш, че южнокорейците са били в зоната, не омаловажава правилната ти прогноза. Наистина рано или късно Северна Корея ще трябва да се демократизира. Истина е, че ще се демократизира като нас! И как иначе, след като и на тях мозъците са масажирани като твоя?!
Тия гольовци нямат какво да ядат - тръгнали да дрънкат показно оръжия на гол тумбак..... Това е най-голямото престъпление на комунягите и червените фанатици - навсякъде се опитаха да разделят по един народ, за да има конфликти и по-лесно да владеят и грабят като сатрапи! Разделиха корейцие, разделиха и нас и се стигна до изкуствена втора българска държава, разделиха Русия, разделиха временно германците, опитаха и с чехи и словаци, и т.н., и т.н. .......Само че не се гаси туй, що не гасне!!!!
Тц тц тц каква наглост,какво нахалство,да истрелят 40 снаряда в свой териториални води,след като е предупредил СРАМ.
Война не просто това е нахално, все едно сега да обявим разширение на мирската ни граница с 200 морски мили и да почнем да обстрелваме украйна че ни нарушава границата като корабите и излизат от пристанището. Абе вие що не се заинтересувате за какво пишат преди да коментирате.
Не разбирам какъв е проблема и какви са тия истерии. До колкото разбрах от статията първо КНДР са изчистили района и второ провеждат учението на собствена територия (снарядите са избухнали на около 2,5 км северно от Северната разграничителна линия, вътре в зоната, която Пхенян вчера обяви за затворена за мореплаване). Това е все едно да провеждаме учения близо до македонската граница и те да почнат да ни стрелят. Иначе експертните мнения на кой-разбрал-кой-нера за пореден път показват защо сме на такова дередже. Нито някой си е дал зор да прочете за какво става въпрос, нито да се опита да го разбере, въпроса е да си изкаже експертното мнение...
Мисля сте пропуснали да попитате Баси, дали е учил марксизъм ленинизъм и гледал ли е сициалистическия реализъм на живо!
Не разбираш ли, че нарочно се търси начин за стъпкване на Северна Корея (предстоят преговори). Южнокорейците са знаели, че мястото е затворено за корабоплаване, и въпреки това са били там. Питам се, какво има за грабене в Северна Корея, че Западът толкова упорито иска да я демократизира като нас?
Карам Хюндай и имам Самсунг телефон и телевизор. За Северна Корея знам, че иска прави ядрено оръжие и че гладуват. На времето карах Ватрбург на ГДР и си мечтаех за Ауди. Толкова за идеологията. Китай и Русия са близко до С.Корея и не дай боже някой неуспешен експеримент да падне на тяхна територия...........