Морска престрелка между Северна и Южна Корея
Северна и Южна Корея влязоха в артилерийска престрелка в района на морската си граница в Жълто море.
Обратно в новинатаКоментари - Морска престрелка между Северна и Южна Корея | Днес.dir.bg
Коментари
Карам Хюндай и имам Самсунг телефон и телевизор. За Северна Корея знам, че иска прави ядрено оръжие и че гладуват. На времето карах Ватрбург на ГДР и си мечтаех за Ауди. Толкова за идеологията. Китай и Русия са близко до С.Корея и не дай боже някой неуспешен експеримент да падне на тяхна територия...........
Не разбираш ли, че нарочно се търси начин за стъпкване на Северна Корея (предстоят преговори). Южнокорейците са знаели, че мястото е затворено за корабоплаване, и въпреки това са били там. Питам се, какво има за грабене в Северна Корея, че Западът толкова упорито иска да я демократизира като нас?
Мисля сте пропуснали да попитате Баси, дали е учил марксизъм ленинизъм и гледал ли е сициалистическия реализъм на живо!
Не разбирам какъв е проблема и какви са тия истерии. До колкото разбрах от статията първо КНДР са изчистили района и второ провеждат учението на собствена територия (снарядите са избухнали на около 2,5 км северно от Северната разграничителна линия, вътре в зоната, която Пхенян вчера обяви за затворена за мореплаване). Това е все едно да провеждаме учения близо до македонската граница и те да почнат да ни стрелят. Иначе експертните мнения на кой-разбрал-кой-нера за пореден път показват защо сме на такова дередже. Нито някой си е дал зор да прочете за какво става въпрос, нито да се опита да го разбере, въпроса е да си изкаже експертното мнение...
Война не просто това е нахално, все едно сега да обявим разширение на мирската ни граница с 200 морски мили и да почнем да обстрелваме украйна че ни нарушава границата като корабите и излизат от пристанището. Абе вие що не се заинтересувате за какво пишат преди да коментирате.
Тц тц тц каква наглост,какво нахалство,да истрелят 40 снаряда в свой териториални води,след като е предупредил СРАМ.
Тия гольовци нямат какво да ядат - тръгнали да дрънкат показно оръжия на гол тумбак..... Това е най-голямото престъпление на комунягите и червените фанатици - навсякъде се опитаха да разделят по един народ, за да има конфликти и по-лесно да владеят и грабят като сатрапи! Разделиха корейцие, разделиха и нас и се стигна до изкуствена втора българска държава, разделиха Русия, разделиха временно германците, опитаха и с чехи и словаци, и т.н., и т.н. .......Само че не се гаси туй, що не гасне!!!!
Това, че лъжеш, че южнокорейците са били в зоната, не омаловажава правилната ти прогноза. Наистина рано или късно Северна Корея ще трябва да се демократизира. Истина е, че ще се демократизира като нас! И как иначе, след като и на тях мозъците са масажирани като твоя?!
пак ли комунистите са ти виновни, тая каша си я забъркахте Вие........ демокрация и ЕС.
Къде е трегерът на червената пропаганда Бат Ого да удари един коментар за ортаците си на Корейския полуостров.Всичките червени плиткоумници са един дол дренки.Разлика няма.
Северна Корея заяви, че ще е стреляла и ще продължи в бъдеще... - нещо граматиката, май...