Експерт по ядрена физика убит при атентат в Иран
Университетски преподавател загина при бомбена експлозия в Техеран, съобщи иранската държавна телевизия "Прес ТВ".
Обратно в новинатаКоментари - Експерт по ядрена физика убит при атентат в Иран | Днес.dir.bg
Коментари
Това малко на абсурдна ситуация бие. Няма връзка. 100% правителството си го е утрепало. САЩ и МОСАД не може да имат връзка. Отделно не е потвърдено дали работи по ядрената програма. Ако не работи - значи е тотален бунтар срещу режима и, естествено, резултата е на лице. Ако е работил - режима го гърми, за да обвини запада и отделно, за да си гарантира сигурността от саботаж... Иран са си го гърмнали. Дните на режима са преброени. А е много вероятно самата новина да е объркана. Професор по ядрена физика гръмнат, ей така ... абе има си манипулация...
То и ти си циганин по тая логика... Българите идват от там, така че и с иранците. А иначе, Мусад няма да им дадат на тия келеши да направат сериозна бомба !
Егати прозраьната история. иранците са си го гръмнали и с един куршум трепят два заека. Ликвидират известен дисидент и противник на режима си и прехвърлят всиько в/у САЩ и Израел за да осуетят предстоящите преговори и да си втвърдят като цяло позицията.
американосите малко като сталин го раздават - има учен, има ядрена програма - няма учен, няма ядрена програма
Часовника на чалмалиите върти наобратно. Малко време им остава на мангалите да се разпищолват.
Държавният тероризъм е издигнат в докрина на терористичните държави САЩ и Израел. Но възмездие все пак има и ще има.
В никакъв случай не трябва да допускат там агентите от ЦРУ да си разиграват коня. Само лобут!
ами нормално, иран е велика държава, неподвластна на мазните масури и може да си позволи да нарече една терористична организация, каквато е окупиралия палестина ционистки режим с истинските му имена.
Абе малоумник, ядрените физици да не растат по дърветата, че да ги трепят ей така за нищо? Какво ще спечели правителството на Иран от убийството? Едно нищо и никаво обвинение към Запада. Те и без това си ги плюят и с право. А какво ще спечелят американските гниди - ще сплашат всички Ирански учени, които работят по тая програма, плюс обвинението, че уж иранците са го сторили. Знаеш ли как се развива ядрена програма без нужните знания?