Страната блокирана от дъжд и сняг
Обстановката в страната е силно усложнена заради силните снеговалежи и валежи, които предизвикаха наводнения, спиране на електрозахранването и свличане на земни маси.
Обратно в новинатаКоментари - Страната блокирана от дъжд и сняг | Днес.dir.bg
Коментари
glupatci...vse niakoy vi e vinoven....samo revete i pliuete po forumite..i vse na politika vi izbiva....a to si samoprirodno yavlenie i vsi4ko koeto se iska e da si pomagame vzaimno koy s kakvoto moje...i ne me6ayte B.Borisov s tova....molia vi!
Падна 5 см сняг и в Горубляне токът спря за 8 часа. Да еба тъпите чехи,които всеки божи ден спират тока па някалко пъти , днес и цели осем часа,а след 5-ия час оная от ЧЕЗ разправяше ,че локализирали аварията.Ама като ни е такава държавата,и най вече ония от НДСВ дето продадоха електраразпределител дружества и ни вкараха в кучи гъз,продавайки ги на три частни дружества.Да еба тъпите копелета от ЧЕЗ и продажниците от НДСВ,начело с мадридския педал
Spored bulgarite patrioti po vremeto na Emel Etem prirodnite bedstvia gi predizvikvashe edva li ne samata Emel Etem, a sega kato gledam oshte pri purvia sniag i polovin bulgaria blokirana i bez tok i voda, no komentarite sa : Boja rabota,niama kakvo da se pravi...
ГОЛЯМАТА безработица почти във всички градове - това не е ли интересува никой? TOWA MOJE BI WSEKI GO ZNAE!!!