Коментари - Страната блокирана от дъжд и сняг | dnes.dir.bg
назад

Страната блокирана от дъжд и сняг

Обстановката в страната е силно усложнена заради силните снеговалежи и валежи, които предизвикаха наводнения, спиране на електрозахранването и свличане на земни маси.

Обратно в новината

Коментари - Страната блокирана от дъжд и сняг | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

До diko (20.12.2009 г. 17:08ч.) - ха-ха-ха, може да съм всякакъв, но поне не съм лумпен, който гледа Бойка в очите и чака от там да почнат да капят сълзи от манна небесна :))) Живея в къща и всичко е почистено, включително и улицата, защото твоите идоли не чистят вътрешноквартални улици, че било скъпо. Що се отнася за слюнките - ценни са си ми и дори не се надявай да ги пръскам по такива... като теб. По-скоро се веселя искрено на такива предани псета от порода - бойкоборисовска подобрена. Лай и вместо да се грижиш дали пред нас е изчистено, изчисти пред вас или се надяваш, че в Люлин Н-та част ще минат да изчистят лично Бойка и Фандък-ова :)))))

Навън е просто зима!Чудна и истинска,на каквато сме се радвали през детството си!Сега дори и тя се политизира!Господи,п България!

Топлофикация, Фандъкова и Плевнелиев ще ти изядат главата.

Че си прост - прост си, ами поне вземи една лопата и дай пример, като изчистиш стъпалата поне на един подлез.

Какво да се каже освен България и повече нама нужда да се описва- всичко което може да ти хрумне като неуредица го има! Аман

Виновни са комунистите, това е заговор срещу бойко и правителството му ! И не са проблем тротоарите пред къщите и блоковете - А УЛИЦИТЕ И БУЛЕВАРДИТЕ БЕ ТЪПАК - или и тях да си ги чистим сами ? А защо тогава плащаме данъци - за да си ги чистим ние ли ? И само за информация, понеже не знам при вас на село как е - ТРОТОАРА Е ПУБЛИЧНА ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ и е задължение на общината да го поддържа здрав и чист !!!

Стига се ревали Ве . Декември месец е . Какво очаквате ? Да ходите на плаж ли ?

Това не е сняг, това е леко преваляване. Който е роден 70-сетте знае какво е сняг. Просто отдавна тези които се грижат за обстановката при зимни условия са неадекватни, или лумпени източващи пари.

Защо мрънкате и недоволствате, като че ли навсякъде по света всичко е уредено и такива зимни неуредици са само тук в Бг? Не четете ли новини, в цяла Европа има проблем, и в Щатите също, тоест в най-развитите страни, това е природа, и тя няма нищо общо с Бойко и т.н. При това е нормално и се случва всяка зима. Потърпевши има винаги, но те могат да са както в най-мизерната държава, така и в най-богатата и развита държава, колкото и уредено да е всичко там, не слушате ли новини?

И тук натрупа. И е убав и е мек те това се вика снег.

Не е вярно, че м/у Бс и Варна са паднали клони. Дърветата са замръзнали и върховете им са се навели по4ти до пътя и само леки коли могат да минат, А падналите дървета бяха поне 5. Имаше полицейски коли но нито една фадрома. Ние шофьорите сами местихме дърветата за да минем. Искам още веднъж да апелирам да се премахнат дърветата около пътищата. Те са нашите убиици. От тях не се вижда пътното платно. В тях стават смъртоносните катастрофи. Към тях трябва да добавим и рекламите по пътищата.

Всеки народ си заслужава управниците ! ! !

ama desi i ti si edna umnicaaaaaaaaaaaa

днес в София до обед пак беше абсолютно непочистено, а към 13 ч. вече излязоха някакви машини, но не вършеха кой знае какво. А снегът не е толкова голям...

А до миналата зима за такава усложнена обстановка в страната, на правителствата се искаше оставката през ден. Сега, обаче климатът дъждовете, снеговалежите, природата, топящите се при минусови температури снегове са виновни, но пропуски в работата на правителството, в координацията на институциите няма. Още повече, че си имаме европейски комисар по бедствията.

Преди денонощие нямахме 15часа ток. Днес 3 часа. Половин Варна нямаше ток. Добре,че са авариите,че ЕОН да си подмени част от амортизираните инсталации. Плащаш ток,няма ток,ако има е около 170-180 волта. В кой век живеем?! Ами хората по селата?

zimata pak ni iznenada xaxxaxaa

Винету ,винету, в страната всичо е ту,ту,ту ! Това ти е кръста Винету, за да може следващото правителство, следващите поколения да кажат Благодарим ти Виенету !!!!! Ех ама си глупак Винету, а и лъжец си добър !

Ти като плюеш наред другите ( Бойко , Фандъкова .... не прочетох за Станишев и Доган ама то е ясно - за социалистчетата като тебе те са невинни ) излезе ли да си изчистиш тротоара пред къщата си ( блока си ) или чакаш някой свише да слезе и да ти помете че и чехли да ти предложи.... аман от хленчещи и мрънкащи индивиди седнали пред тв или комп и пръскащи слюнки наоколо....

Покайте се и не се тъпчете като свине по празниците, иначе - в ковчега при мен....!!

Страната блокирана от дъжд и сняг! Вие луди ли сте?! Няма такова нещо! Я питайте Бойка и Фандък-ова - столицата е излизана до асфалт, проходите са укрепени и подготвени за зимата, машините сноват по пътната мрежа, чак до 6-токласните пътища! Няма непочистена нива дори, защото фирмите не обичат да почиват, дори Черни връх и Мусала се премитат! Спете спокойно деца. Утре по улиците ще имаме ден на зимна феерия от изпълняващи волни програми фигуристи по тротоари и щастливи пенсионери, които се целят със снежни топки от импровизирани замъци!

Страната блокирана от дъжд и сняг.., да, така е. А това, че страната е блокирана от ГОЛЯМАТА безработица почти във всички градове - това не е ли интересува никой?

а някой да помни този рефрен http://business.actu

glupatci...vse niakoy vi e vinoven....samo revete i pliuete po forumite..i vse na politika vi izbiva....a to si samoprirodno yavlenie i vsi4ko koeto se iska e da si pomagame vzaimno koy s kakvoto moje...i ne me6ayte B.Borisov s tova....molia vi!

Писнало ми е от комсомолски активисти, а сега ги наричат герберчета.

Падна 5 см сняг и в Горубляне токът спря за 8 часа. Да еба тъпите чехи,които всеки божи ден спират тока па някалко пъти , днес и цели осем часа,а след 5-ия час оная от ЧЕЗ разправяше ,че локализирали аварията.Ама като ни е такава държавата,и най вече ония от НДСВ дето продадоха електраразпределител дружества и ни вкараха в кучи гъз,продавайки ги на три частни дружества.Да еба тъпите копелета от ЧЕЗ и продажниците от НДСВ,начело с мадридския педал

Spored bulgarite patrioti po vremeto na Emel Etem prirodnite bedstvia gi predizvikvashe edva li ne samata Emel Etem, a sega kato gledam oshte pri purvia sniag i polovin bulgaria blokirana i bez tok i voda, no komentarite sa : Boja rabota,niama kakvo da se pravi...

ГОЛЯМАТА безработица почти във всички градове - това не е ли интересува никой? TOWA MOJE BI WSEKI GO ZNAE!!!

Ако това беше миналата година боко щеше да се изцепи че господ е наказал комунистите сега какво ли ще изцепи .