Лоу кост превозвачи готвят експанзия
Въпреки финансовата криза и фалита на Sky Europe през септември 2009 г., оцелелите нискобюджетни компании се готвят за лов на пътници догодина, съобщава в. Класа.
Обратно в новинатаКоментари - Лоу кост превозвачи готвят експанзия | Днес.dir.bg
Коментари
много сте жалки с тези чуждици ,знам че искате да сте модерни ,но сте смешни ,а ако видите как българите говорят българо-английски в Англия,проста нация сме ,не ценим абсолютно нищо останало ни ,ще се продадем и за 5 $ скоро,а за автора на статията ,да запише едно курсче по езикова култура .много се ядосах
EasyJet непример планира да открие 36 нови дестинации, като за съжаление нито една от тях не включва България. ima li nujda ot komentar? a kato otchetem i lipsata na Ryanair (nai-golqmata low cost air company) v BG, polojenieto tuk si ostava tragichno. Dano 2011-ta EJ da ni vkliuchat i nas v razshirqvaneto si.
Ако някой е летял с EasyJet - да сподели впечатления. Защото ще пътувам с тях до Лондон. Имате ли някакви забележки? Какви са самолетите? Кацат ли междинно? Нещо нередно по обслужването, спазването на часовете и т.н.? Благодаря предварително.
летял съм доста пъти с Ийзи, и не само по този маршрут от БГ, а и между други външни европейски дестинации. Нямат междинни кацания по зададения маршрут. Коректни са на нормално ниво, не са няква супер комапния, но и нямам забележки. най-важното е да си точен с багажа - 1 бр. в кабината, и заявените от теб предварително кг и бройки за чекиран багаж. Самолетите им са Aerobus A319 i A320. Храната на борда се заплаща, няма фиксирани места (както при всички НТ авиокомпании)
много сте жалки с тези чуждици ,знам че искате да сте модерни ,но сте смешни ,а ако видите как българите говорят българо-английски в Англия,проста нация сме ,не ценим абсолютно нищо останало ни ,ще се продадем и за 5 $ скоро,а за автора на статията ,да запише едно курсче по езикова култура .много се ядосах
EasyJet непример планира да открие 36 нови дестинации, като за съжаление нито една от тях не включва България. ima li nujda ot komentar? a kato otchetem i lipsata na Ryanair (nai-golqmata low cost air company) v BG, polojenieto tuk si ostava tragichno. Dano 2011-ta EJ da ni vkliuchat i nas v razshirqvaneto si.
Ако някой е летял с EasyJet - да сподели впечатления. Защото ще пътувам с тях до Лондон. Имате ли някакви забележки? Какви са самолетите? Кацат ли междинно? Нещо нередно по обслужването, спазването на часовете и т.н.? Благодаря предварително.
летял съм доста пъти с Ийзи, и не само по този маршрут от БГ, а и между други външни европейски дестинации. Нямат междинни кацания по зададения маршрут. Коректни са на нормално ниво, не са няква супер комапния, но и нямам забележки. най-важното е да си точен с багажа - 1 бр. в кабината, и заявените от теб предварително кг и бройки за чекиран багаж. Самолетите им са Aerobus A319 i A320. Храната на борда се заплаща, няма фиксирани места (както при всички НТ авиокомпании)