Лоу кост превозвачи готвят експанзия
Въпреки финансовата криза и фалита на Sky Europe през септември 2009 г., оцелелите нискобюджетни компании се готвят за лов на пътници догодина, съобщава в. Класа.
Обратно в новинатаКоментари - Лоу кост превозвачи готвят експанзия | Днес.dir.bg
Коментари
летял съм доста пъти с Ийзи, и не само по този маршрут от БГ, а и между други външни европейски дестинации. Нямат междинни кацания по зададения маршрут. Коректни са на нормално ниво, не са няква супер комапния, но и нямам забележки. най-важното е да си точен с багажа - 1 бр. в кабината, и заявените от теб предварително кг и бройки за чекиран багаж. Самолетите им са Aerobus A319 i A320. Храната на борда се заплаща, няма фиксирани места (както при всички НТ авиокомпании)
Ако някой е летял с EasyJet - да сподели впечатления. Защото ще пътувам с тях до Лондон. Имате ли някакви забележки? Какви са самолетите? Кацат ли междинно? Нещо нередно по обслужването, спазването на часовете и т.н.? Благодаря предварително.
EasyJet непример планира да открие 36 нови дестинации, като за съжаление нито една от тях не включва България. ima li nujda ot komentar? a kato otchetem i lipsata na Ryanair (nai-golqmata low cost air company) v BG, polojenieto tuk si ostava tragichno. Dano 2011-ta EJ da ni vkliuchat i nas v razshirqvaneto si.
много сте жалки с тези чуждици ,знам че искате да сте модерни ,но сте смешни ,а ако видите как българите говорят българо-английски в Англия,проста нация сме ,не ценим абсолютно нищо останало ни ,ще се продадем и за 5 $ скоро,а за автора на статията ,да запише едно курсче по езикова култура .много се ядосах
летял съм доста пъти с Ийзи, и не само по този маршрут от БГ, а и между други външни европейски дестинации. Нямат междинни кацания по зададения маршрут. Коректни са на нормално ниво, не са няква супер комапния, но и нямам забележки. най-важното е да си точен с багажа - 1 бр. в кабината, и заявените от теб предварително кг и бройки за чекиран багаж. Самолетите им са Aerobus A319 i A320. Храната на борда се заплаща, няма фиксирани места (както при всички НТ авиокомпании)
Ако някой е летял с EasyJet - да сподели впечатления. Защото ще пътувам с тях до Лондон. Имате ли някакви забележки? Какви са самолетите? Кацат ли междинно? Нещо нередно по обслужването, спазването на часовете и т.н.? Благодаря предварително.
EasyJet непример планира да открие 36 нови дестинации, като за съжаление нито една от тях не включва България. ima li nujda ot komentar? a kato otchetem i lipsata na Ryanair (nai-golqmata low cost air company) v BG, polojenieto tuk si ostava tragichno. Dano 2011-ta EJ da ni vkliuchat i nas v razshirqvaneto si.
много сте жалки с тези чуждици ,знам че искате да сте модерни ,но сте смешни ,а ако видите как българите говорят българо-английски в Англия,проста нация сме ,не ценим абсолютно нищо останало ни ,ще се продадем и за 5 $ скоро,а за автора на статията ,да запише едно курсче по езикова култура .много се ядосах