Коментари - МВР пусна фотороботи на ятаци на ”Наглите” | dnes.dir.bg
назад

МВР пусна фотороботи на ятаци на ”Наглите”

Фотороботи на четирима издирвани мъже публикува днес на официалния си сайт МВР.

Обратно в новината

Коментари - МВР пусна фотороботи на ятаци на ”Наглите” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тва е Руслан Мъйнов :)

Като им установят самоличността и какво? Защо например не правят нищо срещу измамниците Милена Илиева, Оля Мегова, Ева Мегова и Николай Тошковски, които бяха обект на журналистическо разследване. Повече за тях можете да видите в клуб Престъпност, темата За Милена Илиева, Оля Мегова....

ТОВА Е РАДО-РАДОСЛАВ ОТ БЯЛА СЛАТИНА-СЕГА Е `ОХРАНА`В ВРАЧАНСКАТА ПСИХИАТРИЯ-СМЪРТ ЗА ТИЯ ЧУКУДУРИИИ...

Тези тук в news.bg са показани като хора от бандата за отвличания :) Я вземете се разберете най-накрая кои са, измамници или бандити за отвличания? :)

Тва е Руслан Мъйнов :)

Приличат на пловдивчани тия педали.

Първия даде вече фира

Тези физиономии съм ги виждал на предизборните плакати на герб.

Момчета, платете си и веднага ви махам фотопортретите!

Въпросът е, защо тази банда не беше арестувана преди да станат отвличанията, а едва след това ? И след като бяха заплатени милиони ?

Това не е ли министъра Цветан Цветанов???

аман бе! Няма угодия! Истина е, че полицията е прекалено свързана с подземнийо свет, истина е, че често не вършат нищо, а когато вършат, то често е некачествено и пада в съда. Обаче ето, че понякога вършат нещата както трябва! Да ги критикуваме до дупка и да ги псуваме когато трябва, но според мен сега си свършиха работата и е редно да им кажем БРАВО!!

На мен повече ми прилича на Бойко Борисов.

Мамини хубавциии, ама те досущ си приличат и какви търговци са станали с радост да ги гръмнеш.

тази физиономия е резултат на прехода, продукт на БСП

Tia gi znam....ucastvat v konkursa za pisman kradec na godinata !!! xaxaxax

Видях ги.И какво от това...Същите бяха и с телефонните измами .През лятото се опитаха да измамят моя позната.Обадих се до полицията ,казах с какво се движат...дойде някакъв селски полицай...и нищо ,никой на ме е потърсил поовече.Ако исках сам щях да ги заловя...

Znae li se v koi chasti na stranata sa se dvijeli?

Babite ot selo ot Internet ne razbirat, ste gi pusnat li i po televiziata.

ви имотни измамници, тия нали бяха от групата за отвличанията??? поне така пише по другите сайтове?

от Горна Оряховица кв. Калтинец ще са пак

Po drugite stranici pishe, che tezi sa naemali imoti, kadeto sa darjani otvlechenite. Navarzana rabota.

Както винаги, селски пръчки...

какви интелигентни фейсове имат ,абе бизнесмените си личат.

Предлагам Ви брак с цел съвместни старини, Мадам! Иначе тия четиримцата ще дойдат на село да ми отрежат главата, както си спя сам-самичък откакто овдовях, а Вас какво ще Ви правят, само Господ знае.......! Направих си прашка, купих си мачете, ще се вардим един-друг и ще развъждаме кенгура.....Те много ритат, да знаете! Защото ако разчитаме на оторизираните власти - пишете го бегал.....!Та, ще обменим по един натураленакт и готово. Аз съм запазен атлетичен старец-каратист, не пуша, но мога да изпуша, ако ги побарам тия убавци......

pri nas raboti ediniq

Аз ще попитам нещо различно. Защо МВР инвестира в супер скъпа компютърна техника при условие, че не я използва? Доста ясните характеристики на лицата, би следвало да могът да бъдат наложени в-у база данни с фото снимки, събирани за личните карти, международните паспорти и шофьорски книжки. Убеден съм, че има подходящ софтуер за подобно разпознаване, но не се ползва.

Бахти роботите, в тях може да разпознаеш сигурно 1000 човека. Първите двама толкова приличат на едни дето ги познавам, но няма как да са те, защото нито са в България, нито бих повярвал че участват в такава банда.

Знаете им имената, знаете всичко за тях. Защо тогава показвате фотороботи а не актуална снимка и подробности за личните им качества. Хората наистина могат да помогнат ако показанията им са защитени