Коментари - МВР пусна фотороботи на ятаци на ”Наглите” | dnes.dir.bg
назад

МВР пусна фотороботи на ятаци на ”Наглите”

Фотороботи на четирима издирвани мъже публикува днес на официалния си сайт МВР.

Обратно в новината

Коментари - МВР пусна фотороботи на ятаци на ”Наглите” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Знаете им имената, знаете всичко за тях. Защо тогава показвате фотороботи а не актуална снимка и подробности за личните им качества. Хората наистина могат да помогнат ако показанията им са защитени

Бахти роботите, в тях може да разпознаеш сигурно 1000 човека. Първите двама толкова приличат на едни дето ги познавам, но няма как да са те, защото нито са в България, нито бих повярвал че участват в такава банда.

Аз ще попитам нещо различно. Защо МВР инвестира в супер скъпа компютърна техника при условие, че не я използва? Доста ясните характеристики на лицата, би следвало да могът да бъдат наложени в-у база данни с фото снимки, събирани за личните карти, международните паспорти и шофьорски книжки. Убеден съм, че има подходящ софтуер за подобно разпознаване, но не се ползва.

pri nas raboti ediniq

Предлагам Ви брак с цел съвместни старини, Мадам! Иначе тия четиримцата ще дойдат на село да ми отрежат главата, както си спя сам-самичък откакто овдовях, а Вас какво ще Ви правят, само Господ знае.......! Направих си прашка, купих си мачете, ще се вардим един-друг и ще развъждаме кенгура.....Те много ритат, да знаете! Защото ако разчитаме на оторизираните власти - пишете го бегал.....!Та, ще обменим по един натураленакт и готово. Аз съм запазен атлетичен старец-каратист, не пуша, но мога да изпуша, ако ги побарам тия убавци......

какви интелигентни фейсове имат ,абе бизнесмените си личат.

Както винаги, селски пръчки...

Po drugite stranici pishe, che tezi sa naemali imoti, kadeto sa darjani otvlechenite. Navarzana rabota.

от Горна Оряховица кв. Калтинец ще са пак

ви имотни измамници, тия нали бяха от групата за отвличанията??? поне така пише по другите сайтове?

Babite ot selo ot Internet ne razbirat, ste gi pusnat li i po televiziata.

Znae li se v koi chasti na stranata sa se dvijeli?

Видях ги.И какво от това...Същите бяха и с телефонните измами .През лятото се опитаха да измамят моя позната.Обадих се до полицията ,казах с какво се движат...дойде някакъв селски полицай...и нищо ,никой на ме е потърсил поовече.Ако исках сам щях да ги заловя...

Tia gi znam....ucastvat v konkursa za pisman kradec na godinata !!! xaxaxax

тази физиономия е резултат на прехода, продукт на БСП

Мамини хубавциии, ама те досущ си приличат и какви търговци са станали с радост да ги гръмнеш.

На мен повече ми прилича на Бойко Борисов.

аман бе! Няма угодия! Истина е, че полицията е прекалено свързана с подземнийо свет, истина е, че често не вършат нищо, а когато вършат, то често е некачествено и пада в съда. Обаче ето, че понякога вършат нещата както трябва! Да ги критикуваме до дупка и да ги псуваме когато трябва, но според мен сега си свършиха работата и е редно да им кажем БРАВО!!

Това не е ли министъра Цветан Цветанов???

Въпросът е, защо тази банда не беше арестувана преди да станат отвличанията, а едва след това ? И след като бяха заплатени милиони ?

Момчета, платете си и веднага ви махам фотопортретите!

Тези физиономии съм ги виждал на предизборните плакати на герб.

Първия даде вече фира

Приличат на пловдивчани тия педали.

Тва е Руслан Мъйнов :)

Тези тук в news.bg са показани като хора от бандата за отвличания :) Я вземете се разберете най-накрая кои са, измамници или бандити за отвличания? :)

ТОВА Е РАДО-РАДОСЛАВ ОТ БЯЛА СЛАТИНА-СЕГА Е `ОХРАНА`В ВРАЧАНСКАТА ПСИХИАТРИЯ-СМЪРТ ЗА ТИЯ ЧУКУДУРИИИ...

Като им установят самоличността и какво? Защо например не правят нищо срещу измамниците Милена Илиева, Оля Мегова, Ева Мегова и Николай Тошковски, които бяха обект на журналистическо разследване. Повече за тях можете да видите в клуб Престъпност, темата За Милена Илиева, Оля Мегова....

Тва е Руслан Мъйнов :)