Коментари - Всички сметки се плащат на едно гише от март | dnes.dir.bg
назад

Всички сметки се плащат на едно гише от март

От март следващата година гражданите ще могат да плащат сметките си на едно гише в пощенските клонове в цялата страна.

Обратно в новината

Коментари - Всички сметки се плащат на едно гише от март | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не знам дали на гишетата се все комуняро- лелки, но ти, съдейки по коментара, си просто един седерасто - лумпеняр, с претенции, нулево покритие и интелектуален дефицит.