1000 лв. глоба за незаконни елхи
1000 лв. глоба за незаконна търговия с елхи предвиждат от Министерството на земеделието и храните.
Обратно в новинатаКоментари - 1000 лв. глоба за незаконни елхи | Днес.dir.bg
Коментари
Племените ритуали са в основата на християнското учение. Така, че да просъсществува християнството трябва да се знаят и тези неща: като откъде идва Коледа, откъде идва Баба Марта, откъде идват и всички Християнски празници. защото това ще покаже по-високото ниво на Християнското учение и да се обясни защо. По-световната сттистика всяка година с около 15-20% от младите хора се отказват от християнството. Да се обяснят и убиствата по време на Инквизицията, да се обяснят много неща и основноно смисъла от това действително най-човешко учение. Това, че харесват езически обреди не е лошо, лошото е освен тези учения има много други античовешки, които за съжаление регистрираха и седалища у нас. Защото езическите обреди са напълно в духа на християнството- да обичаш природата и че тя е в основата на всичко.
Че колко сериозна е глоба от 1000 лева? 50 незаконно отсечени дръвчета по 20 лева - те ти ги! Останалото е печалба.