Коментари - 1000 лв. глоба за незаконни елхи | dnes.dir.bg
назад

1000 лв. глоба за незаконни елхи

1000 лв. глоба за незаконна търговия с елхи предвиждат от Министерството на земеделието и храните.

Обратно в новината

Коментари - 1000 лв. глоба за незаконни елхи | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

За елхи се обърнете към мадридското копиле - Симеончо. Едрички дръвчета, не са и скъпи. Не е плащал за тях.

Гост - Не съм написал правилно - не си купувайте никакви елхи! А нито Коледа нито Санта Клаус, още по малко Баба ти марта имат нещо общо с християнството.

За незаконна търговия с храни , горива, земи,гори,образовани и др. колко поощрителни дават?Попитайте Министерството на правосъдието - те ще ви отговорят.ТАМ СЕ РАЗДАВАТ НАГРАДИ ПОД ФОРМАТА НА ЗАПЛАТИ, БОНУСИ, ПРЕМИИ,ИКОНОМИИ НА ФРЗ ИЛИ КАКТО ОЩЕ ТАМ ГИ НАРИЧАТЕ ЗА ИЗВЪРШЕНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ИЛИ ЗА НЕСВЪРШЕНА РАБОТА. Препоръка:Мили наши български деца ,на които предстои да изберат своя път в живота,моля ви ,ориентирайте се към правото.Знаете вече ,че образователната ни система е на такова ниво,че кой каквато диплома не е пожелал,такава не е получил.Така ,че вие се ориентирайте към правото. Гарантирани са ви доходите ,освен от предстъпността ,която защитавате,и то доста щедри,така също от държавата както като заплата ,така и като коледна премия за несвършена работа или за защита или укрепване на престъпността в БЪЛГАРИЯ.В края на краищата вас какво ви интересува .Нали вие сте ще сте добре,вашите доходи ще растат,мутрите ще са на почит и винаги ще започват с АЗдокато има над кого да издевателстват.Е... има надежда.От всички малоумници наричащи себе си българи все ще оцелеят поне малко , които да потърсят сметка за геноцида ,който ни се налага от толкова години ,и който няма изгледи да свършва.НА ТЕЗИ ,КОИТО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЩЕ МЕ ЦЕНЗУРИРАТ ИСКАМ ДА КАЖА ,ЧЕ СА ПРОДАЖНИ ДУШИЦИ,БЕЗ КАПКА ДОСТОЙНСТВО И МОРАЛ.

Жива елха е тая която ще живее, а не отсечена!!! Купете си за 25лв 1мт елхичка и на пролет я насадете около блока, ще ви радва и вас и околните поне още 100г

Племените ритуали са в основата на християнското учение. Така, че да просъсществува християнството трябва да се знаят и тези неща: като откъде идва Коледа, откъде идва Баба Марта, откъде идват и всички Християнски празници. защото това ще покаже по-високото ниво на Християнското учение и да се обясни защо. По-световната сттистика всяка година с около 15-20% от младите хора се отказват от християнството. Да се обяснят и убиствата по време на Инквизицията, да се обяснят много неща и основноно смисъла от това действително най-човешко учение. Това, че харесват езически обреди не е лошо, лошото е освен тези учения има много други античовешки, които за съжаление регистрираха и седалища у нас. Защото езическите обреди са напълно в духа на християнството- да обичаш природата и че тя е в основата на всичко.

Предлагам да си купуваме кичозни китайски елхи, за да има повече качествен въздух за децата ни. А тия вагабонти, дето секат горите на всяка отсечена елха да засаждат по 10 броя нови и да се грижат за тях поне 5 години.

А докато сте в гората, жена ти знаеш ли къде е ?

НЕ КУПУВАЙТЕ ИСТИНСКИ ЕЛХИ! ИЗОБЩО НЕ ПРАКТИКУВАЙТЕ ПЛЕМЕННИТЕ РИТУАЛИ ЗА ОКУЛТНИ ТАНЦИ ОКОЛО НЯКАКВО ДЪРВО! ПРАЗНИКА Е НА ХРИСТИЯНИТЕ, НЕ НА ТЪРГОВИЯТА!

Ако е масова, но се плати там нещо и на държавните пиявици - става законна! Ако сечка е масова, но нищо не са взели от данъчното, тогава е незаконна! А това, че и в двата случая България си отива на майната си като природа и климат, не ебава никого.....

Какво значи ,,незаконна търговия с елхи''.Ние всяка година по това време се събираме мъжка компания, отиваме в гората, сечен си по 23 елхи, напиваме се и се прибираме в в къщи.

А за незаконни връзки на властимащи с бандити или за незаконни заменки, или за хиляди други незаконни неща, по-гадни от търговията с елхи поне по един шамар няма ли?

Племените ритуали са в основата на християнското учение. Така, че да просъсществува християнството трябва да се знаят и тези неща: като откъде идва Коледа, откъде идва Баба Марта, откъде идват и всички Християнски празници. защото това ще покаже по-високото ниво на Християнското учение и да се обясни защо. По-световната сттистика всяка година с около 15-20% от младите хора се отказват от християнството. Да се обяснят и убиствата по време на Инквизицията, да се обяснят много неща и основноно смисъла от това действително най-човешко учение. Това, че харесват езически обреди не е лошо, лошото е освен тези учения има много други античовешки, които за съжаление регистрираха и седалища у нас. Защото езическите обреди са напълно в духа на християнството- да обичаш природата и че тя е в основата на всичко.

Че колко сериозна е глоба от 1000 лева? 50 незаконно отсечени дръвчета по 20 лева - те ти ги! Останалото е печалба.

kolkoto hvanati imashe po nikulden,tolkova i sega!