Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат
Политикът Борислав Великов е приет днес в "Пирогов" след тежка катастрофа, при която загина 42-годишен мъж.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат | Днес.dir.bg
Коментари
ей страшни са журналята !!! вчера имаше новина :бус прегази дете на пешеходна пътека в пловдив: и едни драскачи се бяха оляли ,а сега да видим като депутата е сгафил?
Трябва вйече да аснова Клуб на привилегированите шофьори-убийци Недосегаемите! А может быть его назвать Камикадзе ? Мда-а, ну и ну, коньечно, пара, ребята!....Ой, ухнем.....Наздаровя!
пияна мотика ли си бе др . депутат , горкия човечец в москвича . КАЖЕТЕ НАЙ ПОСЛЕ ИСТИНАТААААААААААААА . бах ви мамата тъпи смотани журналисти
Защо ли не се съмнявам кой е бил виновен и е карал като бесен? Журналистите няма да пишат, защото те обслужват управляващите. Освен ако, разбира се, хората с Москвич-а не са били съветски агенти-терористи.
Уважаеми журналисти, човека с Аудито е член на БНД от много време! Защо не се говори за загиналия човек или е важен ранения политик?
Как може да се представят така фактите.....загинал е човек....не депутатът а обикновения човек трябва да е центъра....Нека проследим случая - кой е виновен?
Катастрофирал тежко, пък нищо му няма. Друг човек обаче загинал. Кой е виновен за катастрофата? Там има ограничение до 40 км. Аудито няма възможност за такава скорост. Единствено над 80 км/час. А този бивш депутат не знам да е бил председател на Народното събрание. Пак се пишат глупости.Мисля, че имаше фирма за лекарства към касата за множествена склероза.
ami kopeleto ako e vinovno da go lin4tvat.ybil e 4ovek, kvo kato e depytat ot na m... si py...a
а за мъртвия защо не казвате къде има болки?! как може такава манипулативна журналистика!
Прекалено малко информация. Как и защо е катастрофирал? Кой е виновникът? Може и никога да не научим.