Коментари - Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат | dnes.dir.bg
назад

Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат

Политикът Борислав Великов е приет днес в "Пирогов" след тежка катастрофа, при която загина 42-годишен мъж.

Обратно в новината

Коментари - Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ей страшни са журналята !!! вчера имаше новина :бус прегази дете на пешеходна пътека в пловдив: и едни драскачи се бяха оляли ,а сега да видим като депутата е сгафил?

Трябва вйече да аснова Клуб на привилегированите шофьори-убийци Недосегаемите! А может быть его назвать Камикадзе ? Мда-а, ну и ну, коньечно, пара, ребята!....Ой, ухнем.....Наздаровя!

пияна мотика ли си бе др . депутат , горкия човечец в москвича . КАЖЕТЕ НАЙ ПОСЛЕ ИСТИНАТААААААААААААА . бах ви мамата тъпи смотани журналисти

дайте информация за загиналия човек какво ме инретесуват тези свине политиците!!!!

Защо ли не се съмнявам кой е бил виновен и е карал като бесен? Журналистите няма да пишат, защото те обслужват управляващите. Освен ако, разбира се, хората с Москвич-а не са били съветски агенти-терористи.

Уважаеми журналисти, човека с Аудито е член на БНД от много време! Защо не се говори за загиналия човек или е важен ранения политик?

Как може да се представят така фактите.....загинал е човек....не депутатът а обикновения човек трябва да е центъра....Нека проследим случая - кой е виновен?

Катастрофирал тежко, пък нищо му няма. Друг човек обаче загинал. Кой е виновен за катастрофата? Там има ограничение до 40 км. Аудито няма възможност за такава скорост. Единствено над 80 км/час. А този бивш депутат не знам да е бил председател на Народното събрание. Пак се пишат глупости.Мисля, че имаше фирма за лекарства към касата за множествена склероза.

Какво го оплакват този Великов, ТОЙ Е УБИЛ ЧОВЕК.

ami kopeleto ako e vinovno da go lin4tvat.ybil e 4ovek, kvo kato e depytat ot na m... si py...a

бивш шеф на парламента - сега настоящ убиец!

защо не ми побликувате коментарте??????????

а за мъртвия защо не казвате къде има болки?! как може такава манипулативна журналистика!

Прекалено малко информация. Как и защо е катастрофирал? Кой е виновникът? Може и никога да не научим.

Da si beshe stoial pri ximitsite

СВЕТОВНО НЕИЗВЕСТЕНИ ШИРОКО ИЗВЕСТЕН В ТЕСНИ КРЪГОВЕ МОЖЕ БИ????

Как не е загинал тази идиот а невинен човечец!