Коментари - Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат | dnes.dir.bg
назад

Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат

Политикът Борислав Великов е приет днес в "Пирогов" след тежка катастрофа, при която загина 42-годишен мъж.

Обратно в новината

Коментари - Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

САМО НЕ РАЗБРАХ, ТЪПИ ЖУРНАЛИСТИ, КОЙ ВИ ПЛАТИ, ЧЕ ДА НАПИШЕТЕ ТОВА АБСОЛЮТНО НЕВЯРНО ЗАГЛАВИЕ? ИЛИ И ПРИ ВАС ВЕЧЕ НЯМА ЧОВЕЩИНА. МНОГО НИ ПУКА, ЧЕ ТОЯ Е В ПИРОГОВ И ЧЕ НЕ ЗНАМ СИ КОЛКО ДОКТОРЧЕТА (В ЧИИТО ДЖОБОВЕ КОЙ ЗНАЕ КОЛКО ПАРИ ИМА ВЕЧЕ), СЕ ГРИЖАТ ЗА МУТРАТТА?! ПОЧИНАЛИЯ СИ Е ПОЧИНАЛ, ЖИВИЯ СИ Е ЖИВ, АМА С ДОЖИВОТНА ПРИСЪДА ДАНО ДА СИ ДОЖИВЕЕ ЖИВОТА! ПУ!

противен тип

Мръсен убиец - Великов !!!!!! Мръсно масонско изчадие !!!!!! Проклет да си, убиец !!!!!! Трижди проклет !!!!! ОТ ВЪЗМЕЗДИЕ НЯМА ДА СЕ ОТЪРВЕШ !!!!!!!!! Бог вижда и ще си получиш това, което си причинил на много други !!!!!!!!!!

Смени си просташкия ник, моля!!!!

В държавата ЦЪРВУЛАНИЯ пак ще го оправдаят! Язък за загиналия невинен човечец. ДипоТатиТе са вечни и безсмъртни, според тях самите, какво остава за нас....ние си знаем. КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА ИМ НАРИТАМЕ ТЛЪСТИТЕ ЗАДНИЦИ. МНОГО ХОРА ТРЯБВА ДА СЕ ИЗТРЕБЯТ В ЦЪРВУЛАНИЯ, ЗА ДА ИМА НЯКАКЪВ РЕД.......ВСЕ ОЩЕ СМЕ НЕКОНТРОЛИРУЕМО ПЛЕМЕ.........

Първоначалните данни данни сочат,че..... В процеса на разследването обаче се оказа,че....От това ме е страхв България.

Ovajaemi g-n TOTEV..puzvulih si da kunstatiram 4i Vie parvu sa Zahvashtati za PARI4NIA i ADVUK.iliment na tos PI4ALIN i tragi4in slu4ay i 4ak tugas-ami,jalku za zaginalia...Dimek,ti pu balgarski,g-n MARKO...ina4i ,kak sti i kak e dragutcennata VI g-ja TOTEVA,be..????!!!

Между другото се казва ,че е загинал млад човек.По важен пред смърта е този разбойник(Великов)

Една друга публична личност, по негова вина, с джипа си, уби един човек и осакати друго момиче.И какво от това?Какво го наказаха? Абсурдна държава!

Хората с москвичите били създали богата и цветуща България. Макар и 16-та република! Макар и бедна, та бедна, опърпана държавичка. Тоя дето твърди това бих го набутал в един москич и бих го прегазил с удоволствие. Ама ако може да натикам там и тоя плужек и човешка отрепка Великов.

Ami niakoi ste proveri li kakva e shofiorskata knigka na deputata,kupena li e ili ne.Kak moge da ne znae elementarni pravila i da se blasne na prava otse4ka. Sega e vreme i za ostanalte shofiori da se proveri legitimnostta na knigkite im.

ТОЦО,глупако глупав ,ако беше утрепал майка с дете ПЕШЕХОДЦИ,КВО ЩЕШЕ ДА ПИШЕШ БРЕ?

и какво...отново си отиде едни невинен човечец..за секунди се е преобърнал живота на едно семейство..(какъв живот изобщо ще е вече)Останал си е там на пътя,докато е отивал да изкара някой лев..заради един от безкайно многото убийци водещи война по пътищата ни,който естествено ще остане безнаказан!ЗАЩОТО В ТАЗИ ДЪРЖАВА,КОГАТО КИНТИТЕ ГОВОРЯТ ЗАКОНИТЕ МЪЛЧАТ!!!!!!!Дано почива в мир загинялият Славчо Тодоров..

и какво...отново си отиде едни невинен човечец..за секунди се е преобърнал живота на едно семейство..(какъв живот изобщо ще е вече)Останал си е там на пътя,докато е отивал да изкара някой лев..заради един от безкайно многото убийци водещи война по пътищата ни,който естествено ще остане безнаказан!ЗАЩОТО В ТАЗИ ДЪРЖАВА,КОГАТО КИНТИТЕ ГОВОРЯТ ЗАКОНИТЕ МЪЛЧАТ!!!!!!!Дано почива в мир загинялият Славчо Тодоров..

Първо лешояда каза,че му прилошало.На следващия ден -от два дни не бил ял та затова.Ще дойде при мен.Приготвил съм му едно казанче триколка без въздушни възглавници.Да тренира в ада.

Тоя шибан депутат заслужава доживотен затвор,но както повечето от нас знаят-това копеле ще си плати и ще му се размине и тожа няма да е прецедент(KAKTO ВИНАГИ) В България е пълна Анархия:(

защо не се казва КОЙ е виновният? ДА НЕ СЕ ОКАЖЕ ЧЕ ИМАМЕ ДЕПУТАТ ВИНОВЕН УБИЕЦ? ИЛИ ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО?

мамата сте си ебали журналистите. Бивш шеф на парламента катастрофира тежко- защо е това заглавие???? а убития човек????бог знае престапника с колко е карал че едва ли москвича може да вдигне повече от 80.

Е този ми е любимец

А загиналият в москвича кой е? Кой е виновен за катастрофата?

Zalko, kradlivata monarhicheska gildia shteshe da stane s edin carski gazomiinik po malka.

естествено че ще е под лекърско наблюдение политикът.а починалия шофьор на москвича?аз минах и видях катастрофата и се съмнявам , че починалия е бил виновен! но като нище ще излезне , че той е виновния-в българия живеем все пак

Какво да се прави. Човешко е да се катастрофира. Сега да видим само кои ще изкарат виновен, при все че депутатите винаги се измъкват леко ползвайки се от връзките си и служемното положение.

И кой е виновен за катастрофата?

Великов трябва да го съдят, защото е убил човек. Пише го в новината, неговата кола се е блъснала в москвича, където е загинал един от пътниците. Какво ни занимават със здравето на Великов.

москвичът е карал с превишена скорост ?!?!??! или на пътя е зейнала яма ?!?!? нищо ново, свързано с БГ, само където невинни страдат без да има защо .....

Верояно се е правил на велик шофьор като изпреварва с аудито несъобразено

Председателят на 39-тото Народно събрание пътувал с автомобил Ауди, който се блъснал в Москвич на пътя между Илиенци и Требич. Един от пътниците в москвича е загинал, съобщи БГНЕС.. Значи пътувал си и автомобила сам се блъснал? Кой е управлявал автомобила в който е бил Великов? Кой е виновен? Страхотно поднасяне на информация!

политици за пример, мишки ......

Депутатите да имат законно право на 2 убииства годишно, иначе те ще правят повече.

ади сега след прегледа да му вземем кръвна проба,а?да напомня,че за причинена смърт се лежи у панделата,респективн у затвора:)

На правия участък след завоя и моста, аудито изпреварваше всички /щото е Той и е с Ауди/ и удари челно москвича. Аудито излезе от пътя с леко смачкана предница и отворени еърбеци. Москвича беше събран до около 2м. обща дължина. Човечеца беше на шофьорското масто, а полицаите и бърза помощ се чудеха как точно да го извадят и през къде... Това видях, през цялото време бях наблизо и после минах покрай катастрофата.

Ето защо не ни трябват престъпниците от Гуантанамо - тука си имаме достатъчно дупетати в народното събрание - и сегашни и минали...

Трябва вйече да аснова Клуб на привилегированите шофьори-убийци Недосегаемите! А может быть его назвать Камикадзе ? Мда-а, ну и ну, коньечно, пара, ребята!....Ой, ухнем.....Наздаровя!

Борислав Великов кара много бързо и съм свидетел как излиза от Софарма за центъра!Все едно като на рали!Убедена съм ,че той е виновен!

Инцидент не е. Аудито на депутата е било спряло, а Москвич-камикадзе сам се е натресал. Депутатът нема никаква вина. Нещо повече - В момента обмисля да подаде жалба срещу шофьора на Москвича за нанесени щети на скъпото си возило Това очаквам да видя като инфо след 2-3 дена, нищо чудно. Пропаднала държава с гнусни управляващи...Има Бог!

Правилното заглавие е - БИВШ ШЕФ НА ПАРЛАМЕНТА ПРЕТРЕПА ПРЕДКОЛЕДНО ЧОВЕЧЕЦ С МОСКВИЧ

Нито да си жив,нито умрял в нашата държава! Виновни никога няма! Аз какво да мисля за катастрофа,станала със съпруга ми преди 9 години?! ДАЖЕ АКт НЯМАМ от полицията!!!!! А е имало дело,за което не сме били уведомени,и което е ЗАСЕКРЕТЕНО!!! Смятайте в каква абсурдност живеем!! Мислите ли още,че има справедливост? Очквате ли нещо да се промени в наша полза НЕ! Богопомазаните,кито и тях Господ един ден ще прибере,засега са недосегаеми! Защото така е у нас!

вижте репортажа в бтв за катастрофата. загиналия още е в москвича часове след инцидента, алинейката с политика хвърчеше в 13.45ч. към пирогов. ако знаех, че убиеца е в нея нямаше да и направа път след като минах и видях починалия от 1 метър

Разчитам на скромността и почтеността, пред самонадеяността и хитруването. Стремя се към благотворителност и подпомагане на изпадналите в нужда, пред егоистичното съществуване и търсенето на изгода. И ТЕ ТАКА. А КАКВО СТАНА С ЧОВЕКА С МОСКВИЧА И СПЪТНИЦИТ ЕМУ?

обикновен човек загина с Москвича си защото срещна бивш депутат с Ауди. Хора пазете се от бившите, правете им път и ...мълчете.

Москвича така летял, че Аудито не могло да си довърши неправилното изпреварване... Дру е въпроса, че когато карам наистина виждам доста случаи, в които 1 шофьор се опитва да учи друг, който прави грешка, вместо да го пусне да мине, сякаш в катастрофата няма да пострадат и 2-та

Това говедо бивш депутат от НДВС, явно до сега се смяташе за недосегаем, карал е с висока и непозволена скорост, предприел е непозволено изпреварване и жалко за човека, който е убил.Този убиец е кормувал съвременна кола и затова е останал жив - спасили са го въздушните възглавници.И понеже е богопомазан от една вече разпаднала се партия, ще се отърве и ще изкарат убития виновен.

катастрофата беше чудовищна, ама никой не казва нищо за бедния човечец който е починал в москвича заради тоя идиот дето е карал като луд просто нямам думи, гледката беше потресаваща, виновен е господин депотатчето изпреварвал е неправилно

Загиналия не е човек, той е статистическа единица. Човекът е оцелял. Още ли не си разбрал, че за ТЯХ ние сме банкомати и само статистика.

Пак виновния жив, а невинния мъртъв!

Усукаността на тази информация показва недвусмислено презрителното отношение към човека, който се е возил в Москвича. Имам абсолютното основание да смятам, че това отношение се дължи на пътуването с Москвич. Кой пътува в тази свръховехтяла кола - бедни българи. И сега заради някакъв сиромах да се излага на показ новосъздалата се аристокрация?! Да, ама не! И на човек му става тъжно, когато чете подобно писание. А новите аристократи няма да е лошо да знаят ако са забравили, че москвичът и обикновените българи, създадоха България, онази богата България, която аристократите вече 20 години ограбват и има още. Нещо да е създадено в годините на т.н. демокрация? Нищо? Но беше разграбена само държавна собственост за около 60 милиарда долара!!!... И тъй кой е виновникът за катастрофата.? От информацията тук излиза, че монархистът, бивш председател на парламента е човек, него визира дописката като такъв. Другият?! Другият вълци го яли. Той не е човек. Той се вози в Москвич.

Защо не кажат, че депутата направо си го е убил човека, защо не споменават как стоят нещата в действителност в репортажите!!! Интересуват се само от бивщия политик. А този Герджиков да вземе да се скрие някъде, а не се опитва да замаже положението. Ще разправя той, че на онзи му било прилошало...да беше изказал съболезнования на семейстото убития /не загинал, а убит, защото това е си е убийство/!!!!!!!!!!!

Абсолютна и не оспорима вина за Великов