Коментари - Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат | dnes.dir.bg
назад

Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат

Политикът Борислав Великов е приет днес в "Пирогов" след тежка катастрофа, при която загина 42-годишен мъж.

Обратно в новината

Коментари - Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ne znam zashto tezi deputati glasuvat zakoni i to za dvijnieto, kadeto hal haber si nqmat predstava. Shofiorlaka ne e za vseki, osobeno za tezi , koito sa s mnogo obrazovaniq i go podcenqvat . Sigurno znaqt, vsichki chlenove i alinei, ama ot tova zabravili koe e lqvo i koe dqsno, koi s predimstvo i koi ne. CHIPOVETE!!!!!!

ТЪПчО КОГА мОСКВИч ЩЕ ИЗПрЕВАрИ бмВ И ЩЕ СЕ ПЕрНЕ В НАСрЕЩНОТО ДВИЖЕНИЕ, мОЖЕ АКО бмв-то Е КУрмИлВАлА бАбА ТИ

Проклет убиец, мръсна масонска гнида !!!!!!!! Проклет да си Великов, трижди проклет !!!!!!! Проклет и сисадмина, ако не публикува моя коментар !!!!!

измислиха гоимал аритмияпомагат му за да убие още някой.

MAZNI ,GADNI ,DOLNI IZRODI!!!!DA IZGNIETE JIVI DANO!!!!BALGAROUBIII GNUSEN U ZATVORA TE 4AKAT!!!

Някой надява ли се, че т.нар. БГ съд ще наложи някакво наказание на бивш шеф на парламента?

Сега остава и да изкарат загиналия за опит за бягство от мястото на катастрофата а БОКЛУКА /великов/ да е невинен. В ЗАТВОРА ДА ГНИЕ БОКЛУКА МРЪСЕН. Катастрофирал бил тежко ЧОВЕК Е УБИЛ ОЛИГОФРЕНА.

Борка - кво става - свика ли братята на спешен съвет

Много трудно мрат тези депутати бе! Нищо не ги мори!

За съжаление на Великов нищо няма да му направят,най-много условно ,ако въобще бъде повдигнато обвинение.Това е поредното доказателство,че между мутрите и политиците няма разлика.И двете категории са нагли и арогантни.

Дано умре педерасът със врътовръзка!

Защо давате подробни здравословни данни за депутата мислите ли ,че някой го интересува как е ? бъдете толерантни към починалия човек е бил е един от НАС ! ВИе журналистите срам нямате !

6efa nqma da bude zadurjan a ako bqh az...

Айде припомни си, че Ставийски не лежа!

na vseki moje da se slu4i.VELIKOV DA GO TIKNAT V PANDELATA....

Съд и затвор за престъпника, ако и да е бивш шеф на Народното събрание!

нищо ново;в страната на хилядите катастрофи,народът не е узрял за толерантност-обикнов всеки се смята за суперводач,а всички други са некадърници!

Krayno vreme toi beshe! Propishtia tziala Severozapadna Bg ot teb ! Sega ti predsstoi da plashtash.

Депутата НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА Е ВИНОВЕН НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ!!!

..На Великов са направени всички необходими изследвания и не са установени тежки травми, каза началникът .. А КРЪВНА ПРОБА ЗА АЛКОХОЛ????

Защо не напишете правилното заглавие Бивш шеф на парламента уби човек на пътя - журналя глупави и страхливи...

няма какво да го коментираме.. знаем какво ще излезе..

Питам !!! Защо заглавието на статията не е : Депутат уби човек в катастрофа. ..... За отговора се досетете сами.

Има убит човек,а ние да ревем за депутата!! нагли журналисти!!!

Изглежда в Москвича е пътувало някакво долнопробно животно, което на всичкото отгоре взело че умряло само и само да създаде наприятности на бившия заместник председател на напълно безсмисления БГ-парлама! Повръша ми се от тази държава!

Хей, журналисти, защо обръщате внимание какво е здравето на пишман депутата и шофьор великов. А убият човек - какво е виновен, че разни като великов се забравят в БГ. Ударил жена на паркинг, сега убива човек. Не стига че като депутати ни обират и си правят експерименти с хората - сега вече ни и УБИВАТ!

мамицата му мръсна да еба на това копеле Борислав Великов!! убил е човечеца!! и защо не му е взета книжката на този убиец?! и защо не е в затворническата болница?! Цялата ни политическа система е корумпирана!! и от къде това лаино има пари за такова скъпо АУДИ?.. или пак е взел на заем от 100-200 приятели?!

Наистина! един журналист и кога да го биеш пак е късно! Журналист проститутка

Значи един загинал, а новината е че бивш шеф катастрофирал. Другия е някаква подробност?

toku6to minah ot tam, ot moslvi4a ne e ostanalo ni6to.

Ako pone malko 4etete vmesto samo da serete 6te znaete 4e Velikov e ot dobrite 4i4kovzi - dava si zaplatkata na ziganeta bolni deza i pr. A vie sega ste graknali zatvora ta zatvora - Stavijjski spored vas ot koi e?

Заглавието трябва да е: Бивш шеф на парламента уби човек!

Мръсното масонско изчадие уби човек !!! Проклет да е, трижди проклет !!!!!!!!!!!!!!

Абе доживот за тая гад мръсна,уяла се....Мамицата му фашиска...

Сменете заглавието на новината, че е загинал Човек, което е мн по-важното в случая, а не че парламентарното леке е в Пирогов...

То на човек да му писне от журналисти и прочее ! Така де ! Кажете кой е убития,кой е виновния и какво ще го правим ?!?! Или пак депутатчето дето сигурно е било и пяничко ,пак ще се измъкне..

сега гледах по тв, че си е карал лимузината с висока скорост и е предприел неправилно изпреварване, НЯМА МУ АБСОЛЮТНО НИЩО, москвича е бил рязан за да се извади трупа на човечеца

Мръсен убиец

Всички депутати и политици са престъпници мястото им е в затвора.

Много тенденциозно поднесена информация!Човекът е известен-интересувам се как е той,нищо че е причинил смъртта на друг...човекът не е известен-пише че се взима кръвна проба,че се предполага превишена скорост и несъобразена с условията...Да видим какво ще стане и каква присъда ще има за поредния ИЗВЕСТЕН УБИЕЦ

Още един Москвич в автоморгата :-)

По начина, по който е поднесена информацията е ясно кой е виновен. Горкият невинен депутат, карал си той, малко така в насрещното и някакъв тъпак с москвич не се дръпнал от пътя му. И сега горкият депутат в пирогов, мъка ... мъка ...

Тъпанар. Официално казаха, че той е виновен. Защо все невинни хора умират?

ай сега пък аритмия получил ???

Един от пътниците в москвича е загинал А другите пътници? Защо само за депутата пишете, другите не са хора, нали!

Учудващо ,, е че не съобщават колко пътници е имало в колите.Кой е виновен.Кат не е ли бил на произшествието.Иначе , ако беше простосмъртен щяха да кажат и сега го очаква затвор от ... до ....г.Съжалявам но нямам добри чуства към този бивш председател на НС ,защото съм запомнил,че негова е фирмата която внася необходимите медикаменти, които се използуват при инвитро забременяване и ставаше въпрос ,че в Турция и Румъния са в пъти по евтини.Тогава си направих труда да проуча бе джанъм кой ги внася и печели на гърба на нещастието на толкова млади хора.Не се изненадах.Ставаше дума пак за беден човечец председадет ра НС.Дано си получчи заслуженото , ако е виновен,макар че не вярвям.

Жалко че живота му е вън от опасност.Той е трябвало да умре, а не нещастника с москвича.