Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат
Политикът Борислав Великов е приет днес в "Пирогов" след тежка катастрофа, при която загина 42-годишен мъж.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж загина в катастрофа по вина на бивш депутат | Днес.dir.bg
Коментари
ne znam zashto tezi deputati glasuvat zakoni i to za dvijnieto, kadeto hal haber si nqmat predstava. Shofiorlaka ne e za vseki, osobeno za tezi , koito sa s mnogo obrazovaniq i go podcenqvat . Sigurno znaqt, vsichki chlenove i alinei, ama ot tova zabravili koe e lqvo i koe dqsno, koi s predimstvo i koi ne. CHIPOVETE!!!!!!
ТЪПчО КОГА мОСКВИч ЩЕ ИЗПрЕВАрИ бмВ И ЩЕ СЕ ПЕрНЕ В НАСрЕЩНОТО ДВИЖЕНИЕ, мОЖЕ АКО бмв-то Е КУрмИлВАлА бАбА ТИ
Проклет убиец, мръсна масонска гнида !!!!!!!! Проклет да си Великов, трижди проклет !!!!!!! Проклет и сисадмина, ако не публикува моя коментар !!!!!
MAZNI ,GADNI ,DOLNI IZRODI!!!!DA IZGNIETE JIVI DANO!!!!BALGAROUBIII GNUSEN U ZATVORA TE 4AKAT!!!
Някой надява ли се, че т.нар. БГ съд ще наложи някакво наказание на бивш шеф на парламента?
Сега остава и да изкарат загиналия за опит за бягство от мястото на катастрофата а БОКЛУКА /великов/ да е невинен. В ЗАТВОРА ДА ГНИЕ БОКЛУКА МРЪСЕН. Катастрофирал бил тежко ЧОВЕК Е УБИЛ ОЛИГОФРЕНА.
За съжаление на Великов нищо няма да му направят,най-много условно ,ако въобще бъде повдигнато обвинение.Това е поредното доказателство,че между мутрите и политиците няма разлика.И двете категории са нагли и арогантни.
Защо давате подробни здравословни данни за депутата мислите ли ,че някой го интересува как е ? бъдете толерантни към починалия човек е бил е един от НАС ! ВИе журналистите срам нямате !
нищо ново;в страната на хилядите катастрофи,народът не е узрял за толерантност-обикнов всеки се смята за суперводач,а всички други са некадърници!
Krayno vreme toi beshe! Propishtia tziala Severozapadna Bg ot teb ! Sega ti predsstoi da plashtash.
..На Великов са направени всички необходими изследвания и не са установени тежки травми, каза началникът .. А КРЪВНА ПРОБА ЗА АЛКОХОЛ????
Защо не напишете правилното заглавие Бивш шеф на парламента уби човек на пътя - журналя глупави и страхливи...
Питам !!! Защо заглавието на статията не е : Депутат уби човек в катастрофа. ..... За отговора се досетете сами.
Изглежда в Москвича е пътувало някакво долнопробно животно, което на всичкото отгоре взело че умряло само и само да създаде наприятности на бившия заместник председател на напълно безсмисления БГ-парлама! Повръша ми се от тази държава!
Хей, журналисти, защо обръщате внимание какво е здравето на пишман депутата и шофьор великов. А убият човек - какво е виновен, че разни като великов се забравят в БГ. Ударил жена на паркинг, сега убива човек. Не стига че като депутати ни обират и си правят експерименти с хората - сега вече ни и УБИВАТ!
мамицата му мръсна да еба на това копеле Борислав Великов!! убил е човечеца!! и защо не му е взета книжката на този убиец?! и защо не е в затворническата болница?! Цялата ни политическа система е корумпирана!! и от къде това лаино има пари за такова скъпо АУДИ?.. или пак е взел на заем от 100-200 приятели?!
Значи един загинал, а новината е че бивш шеф катастрофирал. Другия е някаква подробност?
Ako pone malko 4etete vmesto samo da serete 6te znaete 4e Velikov e ot dobrite 4i4kovzi - dava si zaplatkata na ziganeta bolni deza i pr. A vie sega ste graknali zatvora ta zatvora - Stavijjski spored vas ot koi e?
Сменете заглавието на новината, че е загинал Човек, което е мн по-важното в случая, а не че парламентарното леке е в Пирогов...
То на човек да му писне от журналисти и прочее ! Така де ! Кажете кой е убития,кой е виновния и какво ще го правим ?!?! Или пак депутатчето дето сигурно е било и пяничко ,пак ще се измъкне..
сега гледах по тв, че си е карал лимузината с висока скорост и е предприел неправилно изпреварване, НЯМА МУ АБСОЛЮТНО НИЩО, москвича е бил рязан за да се извади трупа на човечеца
Много тенденциозно поднесена информация!Човекът е известен-интересувам се как е той,нищо че е причинил смъртта на друг...човекът не е известен-пише че се взима кръвна проба,че се предполага превишена скорост и несъобразена с условията...Да видим какво ще стане и каква присъда ще има за поредния ИЗВЕСТЕН УБИЕЦ
По начина, по който е поднесена информацията е ясно кой е виновен. Горкият невинен депутат, карал си той, малко така в насрещното и някакъв тъпак с москвич не се дръпнал от пътя му. И сега горкият депутат в пирогов, мъка ... мъка ...
Един от пътниците в москвича е загинал А другите пътници? Защо само за депутата пишете, другите не са хора, нали!
Учудващо ,, е че не съобщават колко пътници е имало в колите.Кой е виновен.Кат не е ли бил на произшествието.Иначе , ако беше простосмъртен щяха да кажат и сега го очаква затвор от ... до ....г.Съжалявам но нямам добри чуства към този бивш председател на НС ,защото съм запомнил,че негова е фирмата която внася необходимите медикаменти, които се използуват при инвитро забременяване и ставаше въпрос ,че в Турция и Румъния са в пъти по евтини.Тогава си направих труда да проуча бе джанъм кой ги внася и печели на гърба на нещастието на толкова млади хора.Не се изненадах.Ставаше дума пак за беден човечец председадет ра НС.Дано си получчи заслуженото , ако е виновен,макар че не вярвям.