Държавата намери средства за фермерите
По сметката на ДФ „Земеделие“ в момента има 61 млн. лв. и с тях от понеделник започват плащанията за животновъдите на глава животно.
Обратно в новинатаКоментари - Държавата намери средства за фермерите | Днес.dir.bg
Коментари
Разбира се че ще се намерят пари , взеха ги от НВМС и простичко им обясниха че няма да получават заплати хорицата за декември , януари февруари и март , нищо че службата им била на плюс и трябва да получат премия - може ама един друг път.А след март месец от кого ще вземат за да им платят заплатите ? Защо се прави тази врътка постоянно , ами много просто докато не получаваш заплата не можеш да си обслужваш кредита който си взел и трес наказателна лихва, предоговаряне на заема и естествено кулминацията оскъпяването и заробване на обикновения данъкоплатец , към тези престижни институции банките. И все пак защо , ами защото някой трябва да плаща за предизборната кампания на ГЕРБ , а паричките за нея светна ли ви откъде дойдоха . E уви още не ни е светнало но като дойде инфлацията и нашето правителство започне да налива пари от нов заем на МВФ , за да се справи с нея , на нас ни остава чинно да си смъкнем панталоните приведени леко надоло очаквайки да ни просветне от удоволствие.Густо, густоо ма.на друго е да ни оправят наши министри милеещи за народ и отечество.