Държавата намери средства за фермерите
По сметката на ДФ „Земеделие“ в момента има 61 млн. лв. и с тях от понеделник започват плащанията за животновъдите на глава животно.
Обратно в новинатаКоментари - Държавата намери средства за фермерите | Днес.dir.bg
Коментари
Откъде се взеха пари за фермерите, след като досега нямаше пари?... Колкото до нагнетяване на атмосферата по празниците, БСП имат да се учат и да се учат на това от Иван Костов и Волен Сидеров, които не ги спираха дори празници като Независимостта на България. (А пропо, от известно време Волен има поглед на луд).
Разбира се че ще се намерят пари , взеха ги от НВМС и простичко им обясниха че няма да получават заплати хорицата за декември , януари февруари и март , нищо че службата им била на плюс и трябва да получат премия - може ама един друг път.А след март месец от кого ще вземат за да им платят заплатите ? Защо се прави тази врътка постоянно , ами много просто докато не получаваш заплата не можеш да си обслужваш кредита който си взел и трес наказателна лихва, предоговаряне на заема и естествено кулминацията оскъпяването и заробване на обикновения данъкоплатец , към тези престижни институции банките. И все пак защо , ами защото някой трябва да плаща за предизборната кампания на ГЕРБ , а паричките за нея светна ли ви откъде дойдоха . E уви още не ни е светнало но като дойде инфлацията и нашето правителство започне да налива пари от нов заем на МВФ , за да се справи с нея , на нас ни остава чинно да си смъкнем панталоните приведени леко надоло очаквайки да ни просветне от удоволствие.Густо, густоо ма.на друго е да ни оправят наши министри милеещи за народ и отечество.
Edno nekadarno pravitelstvo po otnoshenie na zemedelieto.Bez jasno postaveni celi,bez tochno izrazeni prioriteti.Zemedelie e specifichno nesto-iziskva pogled v perspektiva i vnimatelno i detailno poznavane na problemite na fermerite.A pri tija momcheta tova lipsva za sazalenie! A na gluposti i hvalbi se nachuh!
Бездънната яма земеделие и животновъдство - вечно рев за пари, вечно пред фалит! Като не могат да печелят като частници да се одържавява и да станат наемни работници - и без това им плащаме заплатите! Хем частници, хем постоянно на държавната хранилка пък резултат никакъв!
Тази девойка разбира от земеделие,сигурно много мамули е отчеснала и забелила. Вече съм спокоен за българското земеделие.намира се в опитни ръце.
Наистина правителството ни е пожарникарско. Казваш, че ще стачкуваш и парите се намират веднага. Не е важно по колко кожи ще се смъкнат от данъкоплатците. Важното е да няма недоволни.
вземете да построите някой смислен завод с тези пари, а не само на калпак да се раздават
Мдаа, председателят на комисията по земеделие Десислава Танева преведе пари на бившата си фирма Мел Инвест - един от многото приватизационни фондове в БГ които съсипаха и разпродадоха държавните предприятия след като ги приватизираха. Честито на печелившите!!!
Разбира се че ще се намерят пари , взеха ги от НВМС и простичко им обясниха че няма да получават заплати хорицата за декември , януари февруари и март , нищо че службата им била на плюс и трябва да получат премия - може ама един друг път.А след март месец от кого ще вземат за да им платят заплатите ? Защо се прави тази врътка постоянно , ами много просто докато не получаваш заплата не можеш да си обслужваш кредита който си взел и трес наказателна лихва, предоговаряне на заема и естествено кулминацията оскъпяването и заробване на обикновения данъкоплатец , към тези престижни институции банките. И все пак защо , ами защото някой трябва да плаща за предизборната кампания на ГЕРБ , а паричките за нея светна ли ви откъде дойдоха . E уви още не ни е светнало но като дойде инфлацията и нашето правителство започне да налива пари от нов заем на МВФ , за да се справи с нея , на нас ни остава чинно да си смъкнем панталоните приведени леко надоло очаквайки да ни просветне от удоволствие.Густо, густоо ма.на друго е да ни оправят наши министри милеещи за народ и отечество.