Коментари - МВР тушира етническото напрежение в Самоков | dnes.dir.bg
назад

МВР тушира етническото напрежение в Самоков

Напрежението е туширано, от гледна точка на МВР и сигурността, която министерството е длъжно да осигури. Не виждам причини за раздухване на етническо напрежение, каза главният секретар на МВР Калин Георгиев по БНР след срещата му с ромски лидери в Самоков във връзка с инцидента с намушканото момче в града.

Обратно в новината

Коментари - МВР тушира етническото напрежение в Самоков | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Моля да се уточним. Рязането на уши не е ново под слънцето. 1981 го използвах този вид наказание над един циганин осмелил се да задигне фотоапарата ми. И тогава пак ги толерираха но директора на училището разбра за какво става въпрос и не допусна дастане известно на тогавашното МВР. Резултата бе 1:0 за мен. Тъпите мангали от Балчик се събраха да мъстят и причакваха край школото. С 3 бутилки гроздова купих няколко човека от Татар махала и стана едно меле между събратя по кръв. Така се помлатиха сами себе си и доста напукани кратуни имаше. На тях мангалите им трябва само вътрешни размирици и сами ще се унищожат. Но трябва постояно да се подклаждат и да се добавят нови подстрекателства помежду им, инак се обединяват и става лошои. Като заключение искам да добавя извода за тях-мургавелковците. Досущ индианците(бат Гойко Митич) първосигнални и неконтролеруеми и истината е да налучкаш силата която имат и да е насочиш в посока удобна на твоите искания и желания. Естествено веднага след изпълнение на задачата се отписват от други подобни задачи , понеже стават нагли и се опитват да шикалкавят.

Абе тоя луд ли е или на луд се прави? Какви са тия римски лидери??? Някакви племенни вождове ли са, какви ли са??? Ами да дойде да се срещне с лидера на моя род, след като мангалите обраха къщата на дядо ми. Нещастник!!!

По-добре вземете ефективни мерки срещу гнусните мангали,за да не ви се налага да се криете като мишки каквито сте заедно с тях! Има етническо напрежение защото ва е шубе да пипнете мангасаряните,само се молете българите да не почнат да реагират както трябва защото и вас смешници ще ви отнесат заедно с мангалите. Абе мверето кви са тия цигански лидери кви са тия 5 стинки бе мишки смотани? Защо мълчите като прадня в гащи за циганската престъпност и даже не се мъчите да я предотвратите? Защо ако българин тегли една напълно заслужена майна на някое тъпо,некадърно ченге го изтипосвате като голям бандит и хулиган?А когато цигани трошат полицейски коли купени с парите на данъкоплатците БЪЛГАРИ,или ступат мишките в униформа си мълчите,ясе едно мангасаряните са богоизбрани?

А от гледна точка на народа, г-да лидери, розовите очила през които гледате ще ви изиграят лош номер. Хайде слезте най-сетне от розовия облак на който плувате и гледате отгоре и повърхностно на проблема българи-цигани.

Мангалите са голям проблем и управляващите трябва да се замислят сериозно.

Конфликта е между ЦИГАНИ и БЪЛГАРИ , а не както се казва по медиите конфликт между роми и Българи . РОМ в Българския език означава : Спиртна Напитка . Тези в гетата са си цигани а не роми .

Моля, някой да ми обясни какво значи ром,ромка, римляни ли се отнася .Циганите римляни ли са ,че не ми е ясно.За мен са цигани,цигани,цигани цигани.

властта да води разговори с ромски лидери???? Или трябва да се пренапише - официални легални представители на организираната престъпност-олигархи (защото това за мен е сегашната държава) разговаряха с циганските власти.

Браво на МВР!

Ти може и да си едно семейство, аз лично несъм......както и повечето Българи напуснали тази земя превърнала се в ГЕТО....и продължаващи да напускат...

Ромите нападат българи защото за крадливи, зли и подли! Не е за самоотбрана, защото не съм чул до сега българин да краде от роми, да ги заплащва или насилва! Ако един плевел/паразит/ром само консумира и трови обществото, а не му дава нищо, то ...

Явно и това правителство няма да направи нищо за да премахне статута на циганите да бъдат над закона. А колкото повече се отлага проблема, толкова по-лошо. Който е имал повече права години наред, трудно ще го накараш да спазва законите.

леле, докъде сме стигнали, заради намушкан мангал, който дори не е пукнал, някакъв смешник с фуражка вместо да ги смели от бой, той разговаря с ромските лидери!! А когато убиха пазача, а жената в онова село, а професора, някой тръгна ли да разговаря с българската общественост бе, идиоти? Ама какво да очакваш от кадри на мутрата, която ни докара циганския проблем на главата, както си спомнят по-запознатите?

Престанете с глупостите. Всеки циганин, който направи тежко престъпление да му се отнема гражданството и да връща в Индия. Срещу някоя инвестиция в някой индийски щат ще са готови да приемат хиляди от нашите цигани.

Направи впечатление по тв,че част от хората използваха думата демокрация без да знаят значението на принципа, а то е равни задължения и равни права-равенството включва и равенство по задължения за данъци,образование и т.н.,иначе ромите не само имат проблеми,но и обременяват останалите и може да пропуснат момента,в който проблемите ще станат непреодолими,ако не полагат системни усилия за равенство по задълженията за мир /да не се краде,а да се учи и работи,да се внасят данъци и осигуровки от всеки/- поддържане живота изисква мирни усилия за квалифициран труд и данъци от всеки за общите разходи за пътища,училища,болни жилищен фонд под наемлПо ООН хартата за мир се изесква спазване правата и задълженията/образов доход за разходи,без експлоатация чрез неплащане данъци/ на всеки индивид

Ако банда българи заобиколят мангалско училище и искат линч,държат като заложници малотни ,непълнолетни ,възрастин и учители с часове отправящи заплахи за кръв и убийство ....какво ще направи полицията ,държавата и правозащитните органи ?!Няма ли тогава дасе намесят всички цигански организации в тяхна защита и тн?Групата безработни ,анархични и освирепели роми да отидат на съд за подструкателство и заплаха за убуйство! Само тогава ,когато почнат да се спазват законите ще имаме Държава!

циганите в кремиковци и в доменните пещи...всичките мамицата им дивашка,мързелива

Нито съм циганин,нито сме от едно семейство с тях.

ДА СЕ ДИГНЕМ И КОЙ С КАКВОТО ИМА ПОД РЪКА ДА ИДЕМ В ЦИГАНСКАТА МАХАЛА И ДА ИМ ПОКАЖЕМ КАДЕ Е МЯСТОТО ИМ ! ИМАТ КУРАЖ САМО ЗАЩОТО СА ЕДИННИ МАМИЦАТА ИМ ЦИГАНСКА, ПО САМИ СА ГОЛЕМИ ШУБЕТА !

С ромските лидери от града разговаряхме за..... това, че сме членове на едно семейство... Не знаех, че този е мангал.

Ромите - в Рим Циганите - вън.